reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża bliźniacza USG?

Dołączył(a)
23 Październik 2021
Postów
3
Dzień dobry wszystkim,
jestem na forum nowa i mam nie małą zagwozdkę, wczoraj byłam pierwszy raz na USG, jest to 5 tydzień 6 dzień ciąży, po przyjeździe do domu zauważyłam, że na USG widać dwa prawie takie same pęcherzyki, i stąd moje pytanie, czy może być to ciąża bliźniacza czy jest to coś innego jak np. jajnik? Lekarz nie chciał za dużo ,,kręcić" podczas USG, od początku jestem na podtrzymaniu ciąży na duphastonie, no i może tak jak już ktoś tu na forum wspomniał, lekarz nie chciał nic mówić tak wcześnie. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
 

Załączniki

  • IMG_20211023_083835.jpg
    IMG_20211023_083835.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 654
reklama
Nie własnie, nic nie powiedział, tylko że jest ciąża i zmierzył tylko to na samym środku, zrobił zdjęcie, dał fotę mojemu mężowi on z tym czmychnął i zorientowałam się dopiero w domu, a jak wiadomo byłam tak zaaferowana ta wiadomością o ciąży , że gapiłam się tam gdzie lekarz kazał 😅 i stąd to moje zapytanie, czy mi się przywiduje, bo niby tam widać mała kropeczkę, ale właśnie nie tak wyraźną jak ta pierwsza...także ja już nic z tego nie wiem
 
Cześć, podpinam się pod temat. USG robione tydzień temu. Lekarz stwierdził 4 tc według Bety i wielkości pęcherzyka. Mam pcos i nieregularne miesiączki. Podczas wizyty nie wspomniał nic o drugim pęcherzyku i możliwości ciąży mnogiej ale wiem że lekarze często czekają do momentu aż słychać bijące serduszko. Na USG widzę dwa pecherzyki czy możliwe żeby to była ciąża mnoga? Kolejna wizytę mam dopiero za 2 tyg. Dodam ze beta na dzień wczorajszy wynosi 230674 mlU/ml
4538A82E-E243-4783-902B-D6088CAF53EA.jpeg
 
Cześć, podpinam się pod temat. USG robione tydzień temu. Lekarz stwierdził 4 tc według Bety i wielkości pęcherzyka. Mam pcos i nieregularne miesiączki. Podczas wizyty nie wspomniał nic o drugim pęcherzyku i możliwości ciąży mnogiej ale wiem że lekarze często czekają do momentu aż słychać bijące serduszko. Na USG widzę dwa pecherzyki czy możliwe żeby to była ciąża mnoga? Kolejna wizytę mam dopiero za 2 tyg. Dodam ze beta na dzień wczorajszy wynosi 230674 mlU/mlZobacz załącznik 1436126
Coś tu chyba nie gra. Jesteś pewna,że beta to 230000? Przy takiej wielkości to już widać zarodek z sercem i ogólnie już małego czlowieczka a nie zaledwie malutki pęcherzyk.
Poza tym ja tam nie widzę drugiego pęcherzyka.
Edit:Aaaa ok, USG sprzed tygodnia. Czekaj cierpliwie ten tydzień i moze wtedy będzie widać czy to dwa czy jeden
 
reklama
Cześć, podpinam się pod temat. USG robione tydzień temu. Lekarz stwierdził 4 tc według Bety i wielkości pęcherzyka. Mam pcos i nieregularne miesiączki. Podczas wizyty nie wspomniał nic o drugim pęcherzyku i możliwości ciąży mnogiej ale wiem że lekarze często czekają do momentu aż słychać bijące serduszko. Na USG widzę dwa pecherzyki czy możliwe żeby to była ciąża mnoga? Kolejna wizytę mam dopiero za 2 tyg. Dodam ze beta na dzień wczorajszy wynosi 230674 mlU/mlZobacz załącznik 1436126
Poczekaj tydzień i wtedy będziesz wiedziała. Napewno Ci powie. To będzie 6tydzien tak więc powinno być już serce lub serca;)
 
Do góry