reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ? Dziwny okres opóźniony

Dołączył(a)
16 Maj 2021
Postów
1
Hej dziewczyny !
A więc mój cykl trwa różnie- 25-26 dni.
Okres dostałam 28 dnia.
Krwawię mało ( bez skrzepów, a zawsze się zdarzają), nie miałam bólów brzucha jak zawsze pierwszego dnia okresu ból jest nie do zniesienia , jak zaczęło się krwawienie to zaczęły mnie bolec piersi a zawsze bolą pare dni wcześniej.
I Co mnie zastanawia dostaje ,, skurczy jajników”. Mój okres trwa 3 dzień i od 3 dni pobolewają mnie jajniki oraz lekko podbrzusze.
 
reklama
Hej dziewczyny !
A więc mój cykl trwa różnie- 25-26 dni.
Okres dostałam 28 dnia.
Krwawię mało ( bez skrzepów, a zawsze się zdarzają), nie miałam bólów brzucha jak zawsze pierwszego dnia okresu ból jest nie do zniesienia , jak zaczęło się krwawienie to zaczęły mnie bolec piersi a zawsze bolą pare dni wcześniej.
I Co mnie zastanawia dostaje ,, skurczy jajników”. Mój okres trwa 3 dzień i od 3 dni pobolewają mnie jajniki oraz lekko podbrzusze.
Może po prostu zrób test ciążowy?

To, że cykl trwał o 2 dni dłużej jest całkowicie normalne. Całkowicie normalne jest również to, że w tym cyklu krwawienie może wyglądać inaczej. Nie jesteśmy robotami :)
 
Hej dziewczyny !
A więc mój cykl trwa różnie- 25-26 dni.
Okres dostałam 28 dnia.
Krwawię mało ( bez skrzepów, a zawsze się zdarzają), nie miałam bólów brzucha jak zawsze pierwszego dnia okresu ból jest nie do zniesienia , jak zaczęło się krwawienie to zaczęły mnie bolec piersi a zawsze bolą pare dni wcześniej.
I Co mnie zastanawia dostaje ,, skurczy jajników”. Mój okres trwa 3 dzień i od 3 dni pobolewają mnie jajniki oraz lekko podbrzusze.
Inny niż zwykle okres wcale nie musi oznaczać ciąży. Cykl jest podatny na różne czynniki i możliwe są odchylenia. Poza tym skoro dostałaś okres, to ciąży nie ma. No i co to znaczy "skurcze jajników"? Jak starasz się o dziecko zrób po prostu test lub betę najlepiej w odstępie 48h. Tu ci nikt nie wywróży czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Ja tu nic dziwnego nie widzę, cykl moze byc różny, okres tez ,i to ze jest inny ,moze byc choćby przez przesilenie , moja @ trwala 1 dzień, I nie ma ciąży, poprstu tak się zdarza ,jeśli masz wątpliwości idz na bete
 
Kochana zrob test ciazowy, o ile podejrzewasz ciaze :) najlepiej z porannego moczu I wszystko sie wyjasni.
Niestety nikt nie jest w stanie powiedziec co dzieje sie w twoim organizmie :) dlaczego jest tak a nie inaczej :)
 
Ja krwawilam w ten sposób przez 4 dni, myślałam że to okres, okazało się, że ciąża. Ale niestety za chwilę poroniłam. Polecam zrobić test, bo po swoich przeżyciach już niczego nigdy nie będę pewna w 100% :p
 
Hej jestem tu nowa. Cykle mam po 27 dni. Czasem przed @ zaszelejemy do końca . No i 25 dc po stosunku miałam różowe ze śluzem przebarwienie. Często tak mamy przed @ ale 27dc znowu dostałam w ciągu dnia delikatnego plamienia. Byliśmy wtedy na wykacjach. No i jest dziś 36 dc i brak @ . Nigdy mi się nie spóźniał rok temu może z 1-3 dni maks. No i miałam przez te 10 dni objawy takie jak senność i bezsenność, ospała, raz się śmiałam raz warczałam, a wczoraj same łzy leciały potem płakałam z byle powodu a zaraz mi przechodziło . Piersi nie bola . Dziś rano miałam pojechać po test aby kupić . A tu ból w dole kręgosłupa i zabarwienie na brązowo i wyglada na okres jak się podcieram to jasno różowy kolor. Nie widzę skrzepów. Zobaczę ile będzie to trwało. Ale powiedzcie mi czy to okres mi się tyle spóźnił czy to plamienie implantacyjne dodam ze ja mam bardzo mocne @ do 7 dni. Czy przez ten wyjazd mi się wszystko poprzestawiało w organizmie. Czy robić test jak mi się skończy . Jeszcze coś mnie kłuje z jednej strony. Czytam ze może te plamienie wyglądać jak okres. A może poroniłam . Pomóżcie dodam ze to moja 4 ciąża a poprzednie inaczej początki wyglądały
 
reklama
Hej jestem tu nowa. Cykle mam po 27 dni. Czasem przed @ zaszelejemy do końca . No i 25 dc po stosunku miałam różowe ze śluzem przebarwienie. Często tak mamy przed @ ale 27dc znowu dostałam w ciągu dnia delikatnego plamienia. Byliśmy wtedy na wykacjach. No i jest dziś 36 dc i brak @ . Nigdy mi się nie spóźniał rok temu może z 1-3 dni maks. No i miałam przez te 10 dni objawy takie jak senność i bezsenność, ospała, raz się śmiałam raz warczałam, a wczoraj same łzy leciały potem płakałam z byle powodu a zaraz mi przechodziło . Piersi nie bola . Dziś rano miałam pojechać po test aby kupić . A tu ból w dole kręgosłupa i zabarwienie na brązowo i wyglada na okres jak się podcieram to jasno różowy kolor. Nie widzę skrzepów. Zobaczę ile będzie to trwało. Ale powiedzcie mi czy to okres mi się tyle spóźnił czy to plamienie implantacyjne dodam ze ja mam bardzo mocne @ do 7 dni. Czy przez ten wyjazd mi się wszystko poprzestawiało w organizmie. Czy robić test jak mi się skończy . Jeszcze coś mnie kłuje z jednej strony. Czytam ze może te plamienie wyglądać jak okres. A może poroniłam . Pomóżcie dodam ze to moja 4 ciąża a poprzednie inaczej początki wyglądały
zrob bete, każda z nas jest inna jedna z takimi objawami może być w ciąży, druga z takimi obajwami nie. Tylko badanie da Ci odpowiedź.
 
Do góry