reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża? Pierwsze objawy

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
39
Cześć dziewczyny, za 2 dni mam dostać miesiączkę, od kilku dni mam obolałe piersi oraz od czasu do czasu kłują mnie jajniki, raz jeden, raz drugi. Zazwyczaj kilka dni przed miesiączkami bolał mnie już brzuch a tu nic. Dzisiaj zauważyłam na papierze, że mam zabarwiony śluz na różowo, myślicie, że może być to plamienie implatacyje ?
 
reklama
Tak wiem, ale zastanawia mnie ten śluz, nigdy czegoś takiego nie miałam przed miesiączką
a mi się czasami zdarzało , myślę że żadna z nas nie będzie w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Ci na to pytanie . To jest 50/50 jak zrobisz test lub odwiedzisz lekarza to dowiesz się czegoś więcej 🙂
 
Do góry