reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to moze być ciąża pomóżcie

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To jest oczywiste. Jeśli test jest zepsuty to może oznaczać po prostu nic, ale zakładam że jest dobry.
Nawet testy z datą ważności i dobrze wykonany może pokazać dwie wyraźne kreski a ciazy może nie być. Po tym co ostatnio czytałam tutaj na forum to już nawet w mocna kreche na teście ciążowym nie uwierzę chyba że beta to potwierdzi lub gin na usg.

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Nawet testy z datą ważności i dobrze wykonany może pokazać dwie wyraźne kreski a ciazy może nie być. Po tym co ostatnio czytałam tutaj na forum to już nawet w mocna kreche na teście ciążowym nie uwierzę chyba że beta to potwierdzi lub gin na usg.
To Twoje zdanie. Test ciążowy z reguły służy do potwierdzania ciąży i jeśli są dwie kreski to jest ciąża według instrukcji.
Czasem może być to ciąża biochemiczna, ale to również ciąża.
Ja zrobiłam bardzo dużo testów i żaden mnie nigdy nie okłamał. Ani owulacyjny, ani ciążowy.

reklama

młoda1994

Rozwiązania
0
To Twoje zdanie. Test ciążowy z reguły służy do potwierdzania ciąży i jeśli są dwie kreski to jest ciąża według instrukcji.
Czasem może być to ciąża biochemiczna, ale to również ciąża.
Ja zrobiłam bardzo dużo testów i żaden mnie nigdy nie okłamał. Ani owulacyjny, ani ciążowy.
Polecam przeczytać forum i te przypadki u dziewczyn. Ja jak czytałam byłam w szoku ze test może tak perfidnie oklamac.

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Polecam przeczytać forum i te przypadki u dziewczyn. Ja jak czytałam byłam w szoku ze test może tak perfidnie oklamac.
Piszę to ostatni raz: Wedlug INSTRUKCJI POPRAWNY test ciążowy ma za zadanie wykryć poziom hcg we krwi, czyli ciążę. Jeśli są dwie kreski zakłada się, że kobieta jest w ciąży.

Wiadomo, że trzeba to potwierdzić albo przez badanie poziomu Beta hcg, albo u ginekologa.

To czy ją wykryje czy kogoś oszuka to już nie jest moja sprawa i nic na to nie poradzę, że komuś wyszedł zakłamany wynik, co z reguły oznacza ciąże biochemiczną, a nie wadliwość testu.

Robiłam testy chyba ze wszystkich firm dostępnych na polskim rynku kilka dni przed terminem spodziewanej miesiączki i żaden mnie nie oszukał.
A jak dziewczyny pokazują zdjęcie testu po kilku godzinach, gdzie wtedy na większości pojawia się jakiś cień to już ich wina, że test je oszukał.

reklama
Do góry