reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża pomóżcie

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Witam razem z mężem sie staramy o dziecko... Czy te testy mogą oznaczać
IMG_20191113_165143.jpg
 
reklama
Polecam przeczytać forum i te przypadki u dziewczyn. Ja jak czytałam byłam w szoku ze test może tak perfidnie oklamac.

Piszę to ostatni raz: Wedlug INSTRUKCJI POPRAWNY test ciążowy ma za zadanie wykryć poziom hcg we krwi, czyli ciążę. Jeśli są dwie kreski zakłada się, że kobieta jest w ciąży.

Wiadomo, że trzeba to potwierdzić albo przez badanie poziomu Beta hcg, albo u ginekologa.

To czy ją wykryje czy kogoś oszuka to już nie jest moja sprawa i nic na to nie poradzę, że komuś wyszedł zakłamany wynik, co z reguły oznacza ciąże biochemiczną, a nie wadliwość testu.

Robiłam testy chyba ze wszystkich firm dostępnych na polskim rynku kilka dni przed terminem spodziewanej miesiączki i żaden mnie nie oszukał.
A jak dziewczyny pokazują zdjęcie testu po kilku godzinach, gdzie wtedy na większości pojawia się jakiś cień to już ich wina, że test je oszukał.
 
reklama
Piszę to ostatni raz: Wedlug INSTRUKCJI POPRAWNY test ciążowy ma za zadanie wykryć poziom hcg we krwi, czyli ciążę. Jeśli są dwie kreski zakłada się, że kobieta jest w ciąży.

Wiadomo, że trzeba to potwierdzić albo przez badanie poziomu Beta hcg, albo u ginekologa.

To czy ją wykryje czy kogoś oszuka to już nie jest moja sprawa i nic na to nie poradzę, że komuś wyszedł zakłamany wynik, co z reguły oznacza ciąże biochemiczną, a nie wadliwość testu.

Robiłam testy chyba ze wszystkich firm dostępnych na polskim rynku kilka dni przed terminem spodziewanej miesiączki i żaden mnie nie oszukał.
A jak dziewczyny pokazują zdjęcie testu po kilku godzinach, gdzie wtedy na większości pojawia się jakiś cień to już ich wina, że test je oszukał.
Mnie tak od razu wyszło jedna krecha wyraźna ta druga widoczna ale mniej
 
reklama
Do góry