reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża? Proszę pomózcie

Dołączył(a)
19 Październik 2023
Postów
12
29 sierpnia - 2 września miałam okres. 13 września uprawiałam z chłopakiem petting. 17 -26 września miałam dni płodne. Owulacja niby przypadała 24 wrzesnia. W czasie dni płodnych ale nie pamiętam kiedy dokładnie chłopak ocierał się swoim członkiem po pochwie. 4 października miał się zjawić okres, ale przyszło najpierw brązowe plamienie a potem bardzo, bardzo skąpe krwawienie od 9-13 pazdziernika. Zrobiłam testy ciążowe w tych dniach: 12,16, 19 października - wszystkie negatywne, ale 19 października były dwa testy, z czego w jednym pojawiła po czasie niewyrazna druga kreska. A następnie 25 października, który po 3h pokazał niewyraźną bladą kreskę. Teraz powinnam mieć dni płodne i owulację, lecz nie mam charakterystycznego śluzu. Bardzo się boję, że to może być ciąża, a ja nie jestem gotowa. Proszę przeanalizujcie to co napisałam i dajcie znać czy jest jakakolwiek szansa, ze to moze byc ciąża
 
reklama
29 sierpnia - 2 września miałam okres. 13 września uprawiałam z chłopakiem petting. 17 -26 września miałam dni płodne. Owulacja niby przypadała 24 wrzesnia. W czasie dni płodnych ale nie pamiętam kiedy dokładnie chłopak ocierał się swoim członkiem po pochwie. 4 października miał się zjawić okres, ale przyszło najpierw brązowe plamienie a potem bardzo, bardzo skąpe krwawienie od 9-13 pazdziernika. Zrobiłam testy ciążowe w tych dniach: 12,16, 19 października - wszystkie negatywne, ale 19 października były dwa testy, z czego w jednym pojawiła po czasie niewyrazna druga kreska. A następnie 25 października, który po 3h pokazał niewyraźną bladą kreskę. Teraz powinnam mieć dni płodne i owulację, lecz nie mam charakterystycznego śluzu. Bardzo się boję, że to może być ciąża, a ja nie jestem gotowa. Proszę przeanalizujcie to co napisałam i dajcie znać czy jest jakakolwiek szansa, ze to moze byc ciąża
Analizowałam kilka razy. Po pierwsze w ciąży nie jesteś. Po drugie zamiast na testy wydaj na prezerwatywy. Po trzecie skoro nie jesteś gotowa na dziecko nie wydaj na testy ani na prezerwatywy. Wydaj na chipsy.
Seks i zabawy maja być czymś przyjemnym dla kobiety i mężczyzny, jeśli nie są bo jest stres to zupełnie to bez sensu
 
reklama
reklama
Do góry