reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2017
Postów
11
Witam. Miesiączka spóźnia mi się już 2,5 tygodnia, czyli teoretycznie byłby to już 7 tydzień ciąży. Nigdy nie miałam tak nieregularnych okresów. Czy mimo wykonania już kilku testów ciążowych o wyniku negatywnym mogę być w ciąży? Wizytę u ginekologa mam za tydzień, no chyba, że wcześniej dostanę miesiączkę. Dodam, że jakiś czas temu miałam bardzo krótkie plamienie w kolorze brązowym. Czy warto wierzyć testom?
 
reklama
Witam. Miesiączka spóźnia mi się już 2,5 tygodnia, czyli teoretycznie byłby to już 7 tydzień ciąży. Nigdy nie miałam tak nieregularnych okresów. Czy mimo wykonania już kilku testów ciążowych o wyniku negatywnym mogę być w ciąży? Wizytę u ginekologa mam za tydzień, no chyba, że wcześniej dostanę miesiączkę. Dodam, że jakiś czas temu miałam bardzo krótkie plamienie w kolorze brązowym. Czy warto wierzyć testom?
Jak większość dziewczyn na forum, polecam zrobić beta hcg. Nie trzeba być na czczo.
 
Polecam zrobić bete ,a nie bawić się w testy , raczej po 2 tyg pokazałyby ciąże ,więc to raczej nie to ale warto się upewnić
 
Do góry