reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Czy to może być ciąża?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Potrzebuję porady, mianowicie staram się z mężem o dziecko, jest to nasz 3 miesiąc. Jutro (we wtorek, 10 grudzień) powinnam dostać @. Jednak jakiś już czas mierzę temperaturę, taka z najbliższych dni: piątek 36.94 , sobota 36.98 , niedziela 36.96, dzisiaj 37.03. Dodatkowo strasznie urosły mi piersi, bolą, gdy mąż dotyka sutków to strasznie mnie to irytuje no i w sobotę pojawiły się na nich niebieskie żyłki. Biust przed okresem powiększa się zawsze, ale nigdy do takiego stopnia i nigdy nie miałam żadnych żyłek. Jak myślicie, czy to może oznaczać że coś się tam zadziało? :) proszę o Wasze opinię, może miałyście podobne odczucia

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Beta rozwieje Twoje wątpliwości, bo równie dobrze może się coś dziać, ale też możesz sobie wkręcać objawy.
Mierzenie temperatury ma sens, jeśli robisz to od dłuższego czasu i twardo trzymając się wytycznych.

kaylla

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Też polecam betę, bo tak jak piszą dziewczyny, jak się bardzo czegoś chce, to człowiek się doszukuje objawów i może sobie coś wkręcać. Chociaż akurat u mnie straszny ból piersi był pierwszym objawem ciąży, ale nie był to ból sutków, tylko całych piersi. Bolało jak podnosiłam rękę do góry, jak dotknęłam, leżeć na brzuchu nie mogłam.

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Jednym z pierwszych objawów ciąży były u mnie widoczne żyły na piersiach, więc może coś jest ;)

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
temperature mierzę już długo, już 5 miesięcy i zawsze robię to z rana po przebudzeniu więc już trochę swój organizm znam :) a biust boli mi cały, ciężko mi spać bez biustonosza, więc śpię w body, jakoś stabilniej się czuję. no i żyłki już pojawiają się też na sutkach

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Jutro masz termin @, więc po co chcesz się katować jeszcze kilka dni, doszukiwać objawów, wariować, zamiast od razu mieć pewność?

reklama

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny dzisiaj temperatura jeszcze wyższa, mam 37.10 ;) testu narazie nie zrobię, mąż nie chcę żebym już robiła, jest bardzo zapobiegawczy a ja nie chcę robić testu bez jego wiedzy

reklama
Do góry