reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
39
Cześć dziewczyny.
Potrzebuję porady, mianowicie staram się z mężem o dziecko, jest to nasz 3 miesiąc. Jutro (we wtorek, 10 grudzień) powinnam dostać @. Jednak jakiś już czas mierzę temperaturę, taka z najbliższych dni: piątek 36.94 , sobota 36.98 , niedziela 36.96, dzisiaj 37.03. Dodatkowo strasznie urosły mi piersi, bolą, gdy mąż dotyka sutków to strasznie mnie to irytuje no i w sobotę pojawiły się na nich niebieskie żyłki. Biust przed okresem powiększa się zawsze, ale nigdy do takiego stopnia i nigdy nie miałam żadnych żyłek. Jak myślicie, czy to może oznaczać że coś się tam zadziało? :) proszę o Wasze opinię, może miałyście podobne odczucia
 
reklama
Też polecam betę, bo tak jak piszą dziewczyny, jak się bardzo czegoś chce, to człowiek się doszukuje objawów i może sobie coś wkręcać. Chociaż akurat u mnie straszny ból piersi był pierwszym objawem ciąży, ale nie był to ból sutków, tylko całych piersi. Bolało jak podnosiłam rękę do góry, jak dotknęłam, leżeć na brzuchu nie mogłam.
 
temperature mierzę już długo, już 5 miesięcy i zawsze robię to z rana po przebudzeniu więc już trochę swój organizm znam :) a biust boli mi cały, ciężko mi spać bez biustonosza, więc śpię w body, jakoś stabilniej się czuję. no i żyłki już pojawiają się też na sutkach
 
reklama
reklama
Do góry