reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

mrsmiki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
211
Witajcie.
Jestem tu nowa i niebardzo wiem czy dobrze wybrałam kategorię.
21 czerwca z mężem współżyliśmy, dzisiaj zaczyna mnie boleć podbrzusze, mam rozwolnienie i tak jakbym miała zapalenie pęcherza przy oddawaniu moczu. Boli..
Zrobiłam test, bo chcemy być rodzicami ale niczego nie wskazał.
Pytanie brzmi czy to możliwe, żeby powoli się coś działo w moim organizmie ale jest za wcześnie, żeby test to wykrył?
Pewnie jestem w gorącej wodzie kąpana ale to ma być Nasz pierwszy maluszek.
 
reklama
Test nic nie pokażą ,kiedy @ ??? A możesz mieć porostu zapalenie pęcherza, a raczej na pewno, a nie są to objawy ciąży
 
Test nic nie pokażą ,kiedy @ ??? A możesz mieć porostu zapalenie pęcherza, a raczej na pewno, a nie są to objawy ciąży
Pani w aptece powiedziała, ze już powinno coś wykryć jeśli się udało.
Przyznaje, ze kompletnie nie wiem kiedy go powinnam zrobić.
 
Po tygodniu raczej test Ci nic nie pokaże. Najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Może po prostu masz zapalenie pęcherza
 
Poczekaj do dnia @ , wiem że nie jest łatwo ,ale bez sensu codziennie robić testy ,i doszukiwac się czegokolwiek, a do 10 lipca to kupa czasu jeszcze, i nie ma szans na objawy ciąży
 
reklama
Do góry