reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza??

Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
3
Miesiaczka spoznia mi sie o ponad tydzien.
W poprzednim cyklu bralam clostilbegyt.
Test robiony w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedl negatywny a ja dalej nie mam okresu
Przez kilka dni po wieszym wysilku lub podnoszeniu ciezkich rzeczy mialam pojedyncze plamienia rozowo brazowe.
Isc do lekarza czy jeszcze poczekac??
Czy to moze byc ciaza??
 
reklama
Rozwiązanie
Zrób jeszcze raz test ,po tygodniu zdobiony nawet teraz ,pokazał by ciążę jeśli jest , a jeśli wyjdzie negatywny to możesz iść do lekarza ,choć uważam że czasem się tak zdarza , że okres nie wystąpi, lub jest mega skapy
Zrób jeszcze raz test ,po tygodniu zdobiony nawet teraz ,pokazał by ciążę jeśli jest , a jeśli wyjdzie negatywny to możesz iść do lekarza ,choć uważam że czasem się tak zdarza , że okres nie wystąpi, lub jest mega skapy
 
Rozwiązanie
Do góry