reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza

Agugu123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2021
Postów
834
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
 
reklama
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
Testy robimy w dniu spodziewanej miesiączki. Z tego co widzę zrobiłaś je za wcześnie 🙂 poczekaj do terminu @ i wtedy zatestuj 🙂
 
Jestem tak niecierpliwa ze samo z siebie tak wychodzilo ze robiłam a @ powinam dostać za 6 do 8 dni najbardziej ten bol podbrzusza i jajnikow mi dal do mysleni na chwilę obecną wszystko ustąpiło ale został mi bol w dole plecow
 
Jestem tak niecierpliwa ze samo z siebie tak wychodzilo ze robiłam a @ powinam dostać za 6 do 8 dni najbardziej ten bol podbrzusza i jajnikow mi dal do mysleni na chwilę obecną wszystko ustąpiło ale został mi bol w dole plecow
No to musisz niestety wytrzymać do terminu. Ja robiłam 2 dni przed @ i nic nie wyszło, a w dniu już 2 kreska. A cierpliwość się przyda bo później przy dziecku czasami jest jej za mało 😁
 
Kochana musisz poczekać z testowaniem bo na ten moment niewiele wiadomo... Ja też jestem osoba niecierpliwą i przy drugiej ciąży zrobiłam test dwa dni przez spodziewana miesiączką i wówczas wyszedł cień cienia ale najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, a nawet już po aby niepotrzebnie się nie nakręcać. Życzę Tobie pozytywnego testu :*
 
Kochana musisz poczekać z testowaniem bo na ten moment niewiele wiadomo... Ja też jestem osoba niecierpliwą i przy drugiej ciąży zrobiłam test dwa dni przez spodziewana miesiączką i wówczas wyszedł cień cienia ale najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, a nawet już po aby niepotrzebnie się nie nakręcać. Życzę Tobie pozytywnego testu :boje się że
 
reklama
Do góry