reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może byc ciąza?

Dołączył(a)
11 Marzec 2021
Postów
9
Cześć dziewczyny pisze do was bo mam problem może któraś z was tak miała i może jednak to są ozanki ciąży!
Sprawa polega na tym,że okres spóźnia mi sie juz 4 dni cykle mam regularne z 27 na 28 dzień cyklu
Tak jak zawsze przed okresem bolal mnie brzuch i teraz też tak było ale jednak okres się nie pojawił,teraz mam tak że poboli mnie chwilę i zaraz przestaję tak może w ciągu dnia 3,4 razy
Nie mam wgl apetytu żeby coś zjeść bola mnie strasznie piersi i kręgosłup. Pomożecie
Test wykonam dopiero Góra za 2 dni nie dam rady wcześniej
 
reklama
Cześć dziewczyny pisze do was bo mam problem może któraś z was tak miała i może jednak to są ozanki ciąży!
Sprawa polega na tym,że okres spóźnia mi sie juz 4 dni cykle mam regularne z 27 na 28 dzień cyklu
Tak jak zawsze przed okresem bolal mnie brzuch i teraz też tak było ale jednak okres się nie pojawił,teraz mam tak że poboli mnie chwilę i zaraz przestaję tak może w ciągu dnia 3,4 razy
Nie mam wgl apetytu żeby coś zjeść bola mnie strasznie piersi i kręgosłup. Pomożecie
Test wykonam dopiero Góra za 2 dni nie dam rady wcześniej
No to niestety o ewentualnej ciąży dowiesz się za dwa dni. Takie objawy i spóźniający się okres mogą równie dobrze oznaczać jakieś zawirowania hormonalne. A cykl kobiecy kasy bardzo podatny np. na infekcje, stres, zmianę diety, leki, wzmożony wysiłek itp.
 
Do góry