reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Aleksandraz9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
57
Hej dziewczyny. Dwa dni temu powinnam dostać miesiączke ale nie przyszła. Wczoraj robiłam test, negatywny. Ostatnie dni płodne mi się przesunęły o tydzień chyba. Bardzo chciałabym być w ciąży ale nie chce dzisiaj znowu próbować robić testu i kolejnego rozczarowania czy zaczekać tydzień i zrobić jeszcze raz jeżeli owulacja była trochę później? 😔 Ciągle robie sobie nadzieje a wczorajszy negatywny wynik tłumaczę sobie ze może przez opóźniona owulacje powinnam zaczekać z drugim testem 🙈 Czy któraś miała podobnie? Dodam że od kilku dni mam 37, 3 stopni, objawy jak na okres, czyli ból piersi, kłucie jajników, senność, nadwrażliwośc
 
reklama
Jeśli owulacja Ci się przesuneła o tydzień to i termin @ się przesuwa o tydzień, miałaś monitoring cyklu?
 
Ile jesteś po owulacji? I skąd wiesz, że akurat wtedy była? Od ilu dni temperatura podwyższona? Gdzie i jak dokonujesz pomiaru?

Póki test negatywny wszystkie objawy to zwykły pms.
 
Objawy ciążowe mogą być dopiero, gdy organizm wytwarza beta hcg, bo to jej wzrost jest odpowiedzialny za wspomniane objawy ciążowe. A Ty jeszcze nie masz tego hormonu, skoro testy są negatywne. Ponadto skoro owulacja się przesunęła, to o tyle samo przesuwa się automatycznie okres. Czyli jeszcze Ci się nie spóźnia tak naprawdę oraz może być na test za wcześnie.
 
reklama
Do góry