reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Zdecydowanie objawy nie związane z ciążą. Za wcześnie... To nie znaczy, że ciąży nie ma. U mnie jedynym objawem 1 ciąży był brak okresu w terminie, czułam się idealnie, jak na okres w terminie @, dodatkowo, jakby łamała mnie grypa. W ogóle tego z ciążą nie łączyłam. W drugiej ciąży doszedł wstręt pokarmowy i nudności między 7 tyg ciąży a 9, choć sądzę, że duży wpływ na moje samo poczucie miał dupchason.
 
Zdecydowanie objawy nie związane z ciążą. Za wcześnie... To nie znaczy, że ciąży nie ma. U mnie jedynym objawem 1 ciąży był brak okresu w terminie, czułam się idealnie, jak na okres w terminie @, dodatkowo, jakby łamała mnie grypa. W ogóle tego z ciążą nie łączyłam. W drugiej ciąży doszedł wstręt pokarmowy i nudności między 7 tyg ciąży a 9, choć sądzę, że duży wpływ na moje samo poczucie miał dupchason.
Też bez objawów przeszła moja ciąża, poroniona w 6 tyg. W terminie miesiączki dostałam krwawienia, które trwało 4 dni, więc wzięłam je za okres. Potem tydzień normalnego samopoczucia, aż zrobiło mi się słabo w autobusie i zaczęłam plamić. Tylko dlatego pomyślałam o zrobieniu testu. Żadnych innych ciążowych objawów nie ma tak wcześnie, bo one pojawiają się wraz z narastającym beta HCG.
 
wstrzymam się więc do soboty i zobaczę jak sytuacja się rozwinie. W sobotę powinna terminowo przyjść @, dziękuję za odpowiedzi
 
Co myślicie? 36dc to zrobiłam test. W sumie nie jestem jakos optymistycznie nastawiona, straciłam już nadzieje (amh 0,35 i rok bezskutecznych starań) w tym msc dostałam już listę badań pod in vitro
C796ABC1-1A3A-4E26-84C5-B2426CE2B109.jpeg
 
reklama
Do góry