reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2022
Postów
7
Cześć dziewczyny,
przychodzę do Was z pytaniem, które od kilku dni jest w mojej głowie. Okres powinnam dostać 12.06 dziś jest 19.06 i dalej nic nie ma. Jeśli chodzi o objawy i czy coś się pojawiło to śluz jest biały i jest go naprawdę dużo co dziwne bo zawsze przed okresem mam ,, saharę’’. Kilka dni temu bolało mnie podbrzusze, lecz po jednym dniu wszystko przeszło. Mdłości nie mam jedynie lekkie zawroty w głowie i zwiększony papetyt na niektóre potrawy i przekąski np. ogórki lub ostre a poza tym nic nie zauważyłam. Testu nie chce jeszcze robić, bo nie chce się zawieść. Powiedzcie mi czy miałyście tak kiedyś?
Dodam, że aktualnie czuje tylko lekkie mrowienie w piersiach a ból podbrzusza ustał.Kilka dni temu byłam pewna, że dostanę okres a teraz nie czuje się na niego wcale.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nic ci nie da wiedz czy któraś tak miała czy nie miała. Jesteś 7 dni po terminie miesiączki, jeśli to ciąża kreski będą wyraźne i rozwieją twoje wątpliwości. Jeśli nie będziesz w ciąży, a starasz się o dziecko to też warto wiedzieć co jest przyczyną spóźnienia
 
Żadna z nas raczej Ci nie powie, czy jesteś w ciąży. Bez testu się nie dowiesz. Ja czułam się „ciazowo” jeszcze orzed miesiączka i potem test wyszedł pozytywny. Ale to moja historia która nijak ma się do Ciebie. Poza tym głowa ma ogromna moc i często objawy mogą być „ciążowe” mimo, że ciąży nie ma. To też przerabiałam wiele cykli. Nie wiem czego wolisz żyć w niepewności…
 
reklama
Najbardziej wiarygodnym testem jak narazie może okazać się test z krwi na poziom Beta HCG, ale tak jak dziewczyny pisały najlepiej jak zrobisz test. Jesli jesteś w ciąży, to na teście tym domowym, powinna pojawiać druga bladziutka kreseczka. Tak przynajmniej powinno być. Do lekarza się umów jak coś po teście, ciążę jest w stanie stwierdzić tak 5-6 tydzień.
no, myślę, że 7 dni po terminie miesiązki o ile owulacja ię nie przesunęła to ta kreska bęzie już gruba :D
 
Do góry