reklama

Czy to może być ciaza??

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez lola15, 10 Styczeń 2016.

1. lola15

lola15 Początkująca w BB

Jestem tu nowa . Piszę poniewaz może któraś z was tak miała. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. 2 tygodnie jak nigdy przed okresem bolał mnie dół brzucha. W dzień spodziewanej miesiączki wkoncu przyszła ale jedno dzień była bolesna później plamilam w sumie trwała jakieś 3 dni a zawsze jest 5.6 nawet 7 dni. Jestem już po tym niby okresie a czuję się jakaś pełna nie mogę spać w nocy co jakiś czas kluje mnie jedna strona raz druga a do tego boli mnie dół brzucha. Robiłam testy ale są negatywne.

2. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Witaj,

jeśli zależy ci na czasie to polecam oznaczenie beta hcg z krwi, które powinno rozwiać wątpliwości co do ciąży.Testy apteczne są dużo mniej czułe. Prywatnie to koszt około 15 - 40 zł w zależności o miejsca wykonywania badania. Wizyta u ginekologa też byłaby wskazana.

Powodzenia :)

3. reklama
  4. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Nikt Ci tu nie potwierdzi ciąży ... musisz zrobić test lub w/w badanie.

5. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Betka, beta hcg. No i powodzenia ::)))) Osobiście życzę Ci poczuć się "pełną" za kilka miesięcy tak jak ja teraz ( czyli 36 tydzień ) ::))

6. Renata83

Renata83 Fanka BB :)

witam serdecznie mam pytanie, chociaż jako matka trojki dzieciaczków nie powinnam pytać, a raczej odpowiadać na takie pytania ale mniejsza o to przejdę więc do sedna sprawy ;-) ;)
    Otóż mam nieregularny okres mimo tego od 4 lat kochamy się z mężem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany bądź też pełny tydzień przed miesiączką i 4-5 dni po miesiączce .
    Ostatnią miesiączkę miałam 25.12. ale była jakaś inna niż zwykle trwała dwa dni była skąpa i po 2 dniach się skończyła :huh: jednak pomyślałam że być może tak bywa że raz może się i tak przytrafić a w ciąży przecież nie można mieć miesiączki :unsure:
    Jednak zaczęłam się poważnie zastanawiać nad ciążą kiedy to podczas stosunku dostałam krwawienia które zaraz potem ustało (jednorazowy incydent) i też sytuacja której nie miałam nigdy nawet podczas poprzednich ciąż-ale nawet i to mogłabym sobie jakoś wytłumaczyć:sorry: ponieważ kochaliśmy się dość mocno tego dnia, tylko że do tego doszło -ból piersi od 3 tygodni ,pobolewanie brzucha i uczucie dziwnego napinania bardzo nisko pod brzuchem, jakaś wzmożona nerwowość i oczywiście dziś brak okresu chociaż to dopiero jeden dzień, jednak zawsze miałam dzień, dwa wcześniej w terminie spodziewanej miesiączki a teraz to jest inaczej , wszystko jakoś inaczej ....:errr: więc czy myślicie dziewczyny że to może być ciąża?? i czy mogło dojść do niej już w grudniu przed tym dziwnym okresem który opisałam wyżej?
    bardzo proszę o odpowiedz może któraś miała podobnie POZDRAWIAM :happy2:

7. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Skąpy okres nie wyklucza ciąży w początkowym okresie, a lekarze lubią jeszcze podkreślać, że każda ciąża jest inna, więc nasze wcześniejsze doświadczenia mogą się nie pokrywać. Wg mnie pewność zyskasz tylko po badaniu beta hcg.

8. Renata83

Renata83 Fanka BB :)

witaj sonia_3 też myslę że powinnam to sprawdzić gdyż na pewno różne rzeczy się zdarzają i każda ciąża może przebiegać inaczej :happy: A ty jak się w ogóle czujesz w tym okresie ciąży????pozdrawionka:rofl:

Poleć forum