reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza?

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
Witam Was drogie forumowiczki

W dzien owulacji doszlo do stosunku, bez zabezpieczenia, nie przerywany.
Od dnia owulacji czuje bóle jajnikow, ale nie sa one bardzo uciazliwe. Dzis 16dc, pojawil sie sluz, bialy, wyglada jak gąbka w polaczeniu ze stara smietana, ale jak rozmarze go palcem jest kremowy. Jest go dosyc sporo. Dodam, ze zawsze moj sluz po owulacji, byl bardzo skapy, ale tez polprzezroczysty. Dzis jest bardzo nieprzezroczysty. Mam zadyszki, bole glowy, temperatura ciala to 37°C. Owulacja nastapila w 14dc. Od razu mowie, ze nie podejrzewam infekcji, poniewaz sluz ani nie pachnie, innych boli czy swedzenia nie odczuwam. Troszke zaparcia mnie mecza. Byc moze jest za wszesnie na takie spekulacje, ze to ciaza, ale wiem ze niektore z Was przeczuwaly to bardzo bardzo wczesnie. Jakie Wy mialyscie objawy? Czy to co dzieje sie ze mna jest normalne?
 
reklama
Witam Was drogie forumowiczki

W dzien owulacji doszlo do stosunku, bez zabezpieczenia, nie przerywany.
Od dnia owulacji czuje bóle jajnikow, ale nie sa one bardzo uciazliwe. Dzis 16dc, pojawil sie sluz, bialy, wyglada jak gąbka w polaczeniu ze stara smietana, ale jak rozmarze go palcem jest kremowy. Jest go dosyc sporo. Dodam, ze zawsze moj sluz po owulacji, byl bardzo skapy, ale tez polprzezroczysty. Dzis jest bardzo nieprzezroczysty. Mam zadyszki, bole glowy, temperatura ciala to 37°C. Owulacja nastapila w 14dc. Od razu mowie, ze nie podejrzewam infekcji, poniewaz sluz ani nie pachnie, innych boli czy swedzenia nie odczuwam. Troszke zaparcia mnie mecza. Byc moze jest za wszesnie na takie spekulacje, ze to ciaza, ale wiem ze niektore z Was przeczuwaly to bardzo bardzo wczesnie. Jakie Wy mialyscie objawy? Czy to co dzieje sie ze mna jest normalne?
Nie ma objawow, które są charakterystyczne tylko i wyłącznie dla ciąży.
Ja biały śluz miewałam nie raz nie będąc w ciąży.
Na dwoje babka wróżyła tak naprawdę...
Najlepiej w okolicy dnia spodziewanej miesiączki zrobić test ciążowy po prostu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak to jest.. Tak bardzo sie chce
Ja juz zwariuje od tych domyslow.. Aktualnie leze i nie moge zasnac przez klucie jajnikow
Trzymam kciuki za Ciebie, ale u mnie objawy ciąży nie różniły się niczym od objawów przedokresowych właśnie...
Więc krótko mówiąc albo idzie okres albo ciąża...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
13 lub 14dc, nie jestem do konca pewna
Ojoj to byłby dopiero 2-3 dzień od zapłodnienia...
Tak myślę co by Ci tu podpowiedziec, ale z takich charakterystycznych objawów to miałam tylko jeden, reszta to objawy jak przed okresem po prostu.
Otóż ten jeden charakterystyczny objaw był bardzo dziwny, bo...
Zwykły kotlet schabowy był dla mnie po prostu słodki - było to tydzień przed spodziewana miesiączka i zrobieniem testu ciążowego

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojoj to byłby dopiero 2-3 dzień od zapłodnienia...
Tak myślę co by Ci tu podpowiedziec, ale z takich charakterystycznych objawów to miałam tylko jeden, reszta to objawy jak przed okresem po prostu.
Otóż ten jeden charakterystyczny objaw był bardzo dziwny, bo...
Zwykły kotlet schabowy był dla mnie po prostu słodki - było to tydzień przed spodziewana miesiączka i zrobieniem testu ciążowego

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

O nie! Tak nie moze byc, uwielbiam sschabowe haha :) bardzo zaciekawil mnie ten sluz dziwny i te klucia jajnikow.. Moze jeszcze za wczesnie ale jak poczuje juz cos dziwnego na pewno dam znac pod tym postem to moze ktos pomoze i rozwieje moje nadzieje lub watpliwosci
 
reklama
Witam Was drogie forumowiczki

W dzien owulacji doszlo do stosunku, bez zabezpieczenia, nie przerywany.
Od dnia owulacji czuje bóle jajnikow, ale nie sa one bardzo uciazliwe. Dzis 16dc, pojawil sie sluz, bialy, wyglada jak gąbka w polaczeniu ze stara smietana, ale jak rozmarze go palcem jest kremowy. Jest go dosyc sporo. Dodam, ze zawsze moj sluz po owulacji, byl bardzo skapy, ale tez polprzezroczysty. Dzis jest bardzo nieprzezroczysty. Mam zadyszki, bole glowy, temperatura ciala to 37°C. Owulacja nastapila w 14dc. Od razu mowie, ze nie podejrzewam infekcji, poniewaz sluz ani nie pachnie, innych boli czy swedzenia nie odczuwam. Troszke zaparcia mnie mecza. Byc moze jest za wszesnie na takie spekulacje, ze to ciaza, ale wiem ze niektore z Was przeczuwaly to bardzo bardzo wczesnie. Jakie Wy mialyscie objawy? Czy to co dzieje sie ze mna jest normalne?

Jest za wcześnie na jakie kolwiek objawy. Widzę, że nie masz stu procentowej pewności co do dnia owulacji. Zainwestuj w testy owulacyjne, oczywiście jak Ci na ciąży zależy. Jeżeli chcesz się opierać na temperaturze, to mierz sobie ją z rana zanim wstaniesz w pochwie, ale oczywiście od nowego cyklu. To też będzie wyznacznik owulacji.
Wątpię, żebyś była JUŻ w ciąży, nasz organizm płata figle więc może Cię coś zaskoczyć.
 
reklama
Ja zaczęłam podejrzewać ciąże jak zobaczyłam,że codziennieam bardzo dużo białego śluzu,którego nigdy w takich ilościach nie miałam i mierzyłam codziennie temperaturę,która nie spadała bylo 37-37.4 różnie a zaczeło to być wszystko tydzień trochę więcej przed spodziewaną @.
 
Do góry