reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Czy to moze byc ciaza?

kinga30

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
A ja myślałam, ze mam przedluzajaca się jelitowke☺ od momentu w którym wydaje mi się, że doszlo do zapłodnienia do testu mialam caly czas problemy z jelitami. W końcu chyba 4 czy 5 dni przed terminem @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny. I testy owu caly czas wychodzily mi pozytywne. Jest to moja 3 ciąża i właściwie pierwsza gdzie miałam taki dziwny objaw z tymi jelitami. W pierwszej ciąży do dnia @ nic nie przewidywalam

reklama

kinga30

Rozwiązania
4
No ok. Tylko racjonalnie myśląc nie można być w ciąży 2-3 dni od owu.
Oczywiście, ze nie poprostu od momentu zapłodnienia zaczynają sie dziać zmiany w organizmie i niektórzy to odczuwaja w jakis tam sposób a inni wcale. Czy można to zaliczyć do objawów ciazowych, nie wiem ja już chcialam lecieć do ogólnego z tymi jelitami żeby mi dał na jakieś wyniki bo sie balam, że to jakaś choroba☺

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niestety, kobieta, która pragnie ciąży, potrafi sobie uroić i wmówić wszystkie możliwe objawy.
Nie ma możliwości, żebyś odczuwała cokolwiek już 2 dni po owulacji, więc wyluzuj, bo rozczarowanie będzie bardziej bolesne :(

olcia1718

Rozwiązania
41
Nie no nie przesadzaj dziewczyno 2 dni po owu masz objawy xD to nie realne xD
Raczej owulacje bym obstawiala..bo jaka pewnosc ze w 14 ?
Po drugie temperatury sie nie mierzy tak bo to jest nie miarodajne..
Nie no zdecydowanie nie możliwe ze masz ciazowe objawy.
Zrob test w dniu miesiączki wtedy mozna cos stwierdzić.

olcia1718

Rozwiązania
41
O nie! Tak nie moze byc, uwielbiam sschabowe haha :) bardzo zaciekawil mnie ten sluz dziwny i te klucia jajnikow.. Moze jeszcze za wczesnie ale jak poczuje juz cos dziwnego na pewno dam znac pod tym postem to moze ktos pomoze i rozwieje moje nadzieje lub watpliwosci
klocia jajnikow to normlanie objaw owulacji moze byc.
Sluz się zdarza nic w tym dziwnego nie ma :)
Ja cos przeczuwalam jak mialam duzo bialego sluzu w dniu terminu miesiączki bo zawsze przed mialam sucho ale nie 2 dni po owu "niby" Kup sobie testy owulacyjne bo na moje zbliza sie owulacja.

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Oczywiście, że może czuć się inaczej już 2dni po owulacji. Tak jak tu już ktoś wyżej pisał, zmiany w organizmie, hormonalne już by się działy. Jedne to odczuja, inne nie :).
Tylko tez mi się wydaje, że jak ktoś tak bardzo chcę to trochę sobie wmawia czasem niektóre objawy, efekt placebo czy cus...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
O nie! Tak nie moze byc, uwielbiam sschabowe haha :) bardzo zaciekawil mnie ten sluz dziwny i te klucia jajnikow.. Moze jeszcze za wczesnie ale jak poczuje juz cos dziwnego na pewno dam znac pod tym postem to moze ktos pomoze i rozwieje moje nadzieje lub watpliwosci
Ja też jestem mięsna babka... Przed ciążą w zasadzie codziennie na obiad mięso. A tu w 2miesiacu ciąży sam zapach mnie obrzydzal i tak już do tej pory nie jem mięsa i cuduje z wegetarianskimi obiadami...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ewii

Rozwiązania
4
Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki, nie chcę zbytnio studzić twojego zapału ale samo zapłodnienie komórki jajowej to nie wszystko. Zarodek musi się zaimplantować w macicy a to nie zawsze się udaje (wiem z doświadczenia swojego i kuzynki męża). Także o ciąży mówi się dopiero po implantacji a dużo osób o tym zapomina

reklama

Iga0071

Rozwiązania
0
Dam Ci dobra radę nie staraj się wyszukiwać objawów ciąży przed zrobieniem testu bo od tego można zwariować ani nie porównuj objawów z innymi każdą z nas jest inna. Ja i siebie stale wyszukiwalam objawów ciąży A gdy już zaszlam w tym cyklu niczego się nie spodziewałam i byłem już przemeczona tymi objawami lub domyslami. Chyba ze metaliczny smak w ustach dla mnie to objaw którego trudno zignorować ale nieczęsto spotykany ja to miałam ale dopiero potem o tym przeczytalam

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry