reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być jeszcze ciąża?

reklama
Już sama nie wiem ale jak moje samopoczucie się nie zmieni to pojadę na betę bo piersi mam bardzo wrażliwe i obrzmiałe. A jeszcze chwila i wykupie pół Rossmana 😂😂😂
 
Już sama nie wiem ale jak moje samopoczucie się nie zmieni to pojadę na betę bo piersi mam bardzo wrażliwe i obrzmiałe. A jeszcze chwila i wykupie pół Rossmana 😂😂😂
skad ja to znam , w tym miesiącu wykupiłam ze 30 w rossmanie 🤣od dwóch dni pozytywy wychodzą ale tylko na facelle w poprzedniej ciąży to samo miałam 😀a Beta 7 i o dziwo kreski już na nich mocno widoczne
 
reklama
Do góry