reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc plamienie implantacyjne i ciąża?

Dołączył(a)
11 Maj 2009
Postów
12
Miasto
Warszawa
Witam, mam 34 lata, mam regularne cykle 27 -28dni, bez antykoncepcji ( stosunek przerywany).Dwojka dzieci. 18dc dostałam 2-3 dniowego krwawienia/plamienia. Od tego czasu pojawia mi się czasami lekkie kucie jakby w jajnikach. Dziś jest 24dzien cyklu, wydaje mi się że z rana mam lekkie mdłości. zawsze od połowy cyklu mocno bolały mnie piersi, teraz nic nie czuje. W poprzednich ciazach nie mialam plamienia implantacyjnego. Robilam test ale negatywny to i tak chyba zbyt wczesnie. Jestem niecierpliwani ciezko mi wyczelac do weekendu. Zlapalam jeszcze dzis katar, moze to od stresu, przeziebienia? Czy to może być ciąża? Czy ktoś miał podobnie?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
 
reklama
Powtorz test za kilka dni lub zrób bete, ona chyba powinna juz wykazac jesli jest ciąża. Niestety trzeba cierpliwosci, nie ma innego wyjscia :)

mhsvi09kphw83ntm.png
 
Najlepoej chyba zrobic betę w takiej sytuacji, loedy chce się wiedzieć już, a na test za wcześnie :)
 
Do góry