reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być w końcu To ?!!

akinoM222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2020
Postów
245
Witajcie dziewczyny, z mężem staramy się o dziecko od maja. Po drodze wyszły u mnie problemy jak PCOS, brak owulacji, cykle po ponad 40 dni. Lekarz przepisał mi MIOVELLE. Dziś zrobiłam test. Nie mam pojęcia kiedy moge dostać okresu bo mam strasznie nieregularny. Wstawiam zdjęcie, niestety na fotce nie widać aż tak tej drugiej kreski ale na żywo jest ona dość dobrze widoczna. Czy to może być to o czym myśle ? Kiedy mam zrobić kolejny test ?
 

Załączniki

  • BBE4D993-013B-4AF2-9187-18DAF760C351.jpeg
    BBE4D993-013B-4AF2-9187-18DAF760C351.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 2 457
  • 2AF39ADB-C691-4A3F-8CB1-84A3B4F6097E.jpeg
    2AF39ADB-C691-4A3F-8CB1-84A3B4F6097E.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 564
reklama
Rozwiązanie
Dobra dziewczyny, jestem już po wizycie i za dużo to sobie nie pooglądałam bo ciąża ma dopiero 4-5 tyg i póki co widać pęcherzyk ciążowy tylko. Kolejną wizytę mam za dwa tygodnie i wtedy już będzie widać serduszko, bynajmniej tak obiecał mi lekarz 😁
reklama
Witajcie dziewczyny, z mężem staramy się o dziecko od maja. Po drodze wyszły u mnie problemy jak PCOS, brak owulacji, cykle po ponad 40 dni. Lekarz przepisał mi MIOVELLE. Dziś zrobiłam test. Nie mam pojęcia kiedy moge dostać okresu bo mam strasznie nieregularny. Wstawiam zdjęcie, niestety na fotce nie widać aż tak tej drugiej kreski ale na żywo jest ona dość dobrze widoczna. Czy to może być to o czym myśle ? Kiedy mam zrobić kolejny test ?
Daj znac jaki wynik :) cos tam widac na tescie
 
reklama
Witajcie dziewczyny, z mężem staramy się o dziecko od maja. Po drodze wyszły u mnie problemy jak PCOS, brak owulacji, cykle po ponad 40 dni. Lekarz przepisał mi MIOVELLE. Dziś zrobiłam test. Nie mam pojęcia kiedy moge dostać okresu bo mam strasznie nieregularny. Wstawiam zdjęcie, niestety na fotce nie widać aż tak tej drugiej kreski ale na żywo jest ona dość dobrze widoczna. Czy to może być to o czym myśle ? Kiedy mam zrobić kolejny test ?
Ja bym poczekala 2-3 dni i zrobila kolejny dla pewnosci. Mi tez takie wychodzily i okazywalo sie ze to jednak nie ciaza. Jesli druga kreska sie pojawia bez zabarwienia rozowego to nie oznacza ciazy. Polecam poczekac i powtorzyc test dla pewnosci :)
 
Do góry