reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może oznaczać ciążę?

Dołączył(a)
24 Luty 2020
Postów
3
Hej dziewczyny. Jestem 2 dni przed okresem i bardzo się stresuję. Dwa dni temu (26.02) zauważyłam na bieliźnie biały/mleczny lepki śluz. A nigdy tak nie miała. W internecie czytałam o tym i szczerze mówiąc to sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to może oznaczać zagnieżdżenie się zarodka?? Czy to może oznaczać ciążę?
Mam 28 dniowe cykle a okres trwa 6 dni. 14 dnia cyku (15.02) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczen( doszedł we mnie.) Dziś robiłam test ciążowy i jedna kreska. Strasznie się stresuję. Z góry dziękuję za wsparcie i odpowiedzi.
 
reklama
reklama
Sądząc po Twoich wpisach bawisz się w domorosłego psychologa, ale radzę Ci rzucić to hobby, bo nie bardzo Ci wychodzi ;)
W nic się nie bawię i nie potrzebuje Twoich porad, bo moje odpowiedzi są przynajmniej na jakimś poziomie, a nie ciągłe kopanie leżącego. Serio nie mam zamiaru się kłócić z Tobą, ale pomyśl, że komuś możesz sprawić przykrość.
 
W nic się nie bawię i nie potrzebuje Twoich porad, bo moje odpowiedzi są przynajmniej na jakimś poziomie, a nie ciągłe kopanie leżącego. Serio nie mam zamiaru się kłócić z Tobą, ale pomyśl, że komuś możesz sprawić przykrość.

Z doświadczenia wiem, że są osoby, które prędzej się ogarną, jak dostaną kubeł zimnej wody na głowę, niż jak zostaną po tej głowie pogłaskane.
 
Hej, staram się z mężem o dziecko dziś 23 dzień wiem że za szybko na test ale nie wytrzymałam i zrobiłam ok 17 co myślicie o takim wyniku.? Cykl od 25 do 30 dni
 

Załączniki

  • IMG_20200302_204637.jpg
    IMG_20200302_204637.jpg
    157,8 KB · Wyświetleń: 142
reklama

Podobne tematy

Do góry