reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może oznaczać ciążę?

Dołączył(a)
24 Luty 2020
Postów
3
Hej dziewczyny. Jestem 2 dni przed okresem i bardzo się stresuję. Dwa dni temu (26.02) zauważyłam na bieliźnie biały/mleczny lepki śluz. A nigdy tak nie miała. W internecie czytałam o tym i szczerze mówiąc to sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to może oznaczać zagnieżdżenie się zarodka?? Czy to może oznaczać ciążę?
Mam 28 dniowe cykle a okres trwa 6 dni. 14 dnia cyku (15.02) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczen( doszedł we mnie.) Dziś robiłam test ciążowy i jedna kreska. Strasznie się stresuję. Z góry dziękuję za wsparcie i odpowiedzi.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem 2 dni przed okresem i bardzo się stresuję. Dwa dni temu (26.02) zauważyłam na bieliźnie biały/mleczny lepki śluz. A nigdy tak nie miała. W internecie czytałam o tym i szczerze mówiąc to sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to może oznaczać zagnieżdżenie się zarodka?? Czy to może oznaczać ciążę?
Mam 28 dniowe cykle a okres trwa 6 dni. 14 dnia cyku (15.02) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczen( doszedł we mnie.) Dziś robiłam test ciążowy i jedna kreska. Strasznie się stresuję. Z góry dziękuję za wsparcie i odpowiedzi.
Oczywiście, że możesz być w ciąży. Jest seks bez zabezpieczenia, jest ryzyko zajścia w ciążę. Poczekaj z testem do dnia spodziewanego okresu, na pozytywny wynik może być nieco za wcześnie. Pamiętaj jednak, że stres może spowodować opóźnienie okresu jak i inne dolegliwości, które interpretujemy jako ciążowe.
 
Tak sobie korzystam z tego profilu... czytam te wpisy, rzadko się udzielam ale powiem Ci, że jak widzę Twoje wpisy to zazwyczaj żeby nie powiedzieć zawsze są uszczypliwe, złośliwe, niemiłe. Masz w profilu „po prostu szczęśliwa” i tak zastanawiam się, czy oby na prawno tak jest :) życzę Ci więcej życzliwości do ludzi. Pozdrawiam. :)

Mleczne upławy mogą być objawem infekcji, ale jednego nie rozumiem...
Uprawiasz seks bez zabezpieczenia, z końcem w środku i strasznie się stresujesz, czy możesz być w ciąży???
 
Tak sobie korzystam z tego profilu... czytam te wpisy, rzadko się udzielam ale powiem Ci, że jak widzę Twoje wpisy to zazwyczaj żeby nie powiedzieć zawsze są uszczypliwe, złośliwe, niemiłe. Masz w profilu „po prostu szczęśliwa” i tak zastanawiam się, czy oby na prawno tak jest :) życzę Ci więcej życzliwości do ludzi. Pozdrawiam. :)
A ja się zgadzam z Nulini ,Sex bez zabezpieczenia, z końcem w środku,,i to prawdopodobnie w owulacje , no kurde ,a teraz stres? No tez bym się stresowalam, bo szansa jest duża
 
Ja bym zrobiła bete, 2 dni przed @ powinna dac wiarygodny wynik ,wydzielina może świadczyć o ciąży, jak i zbliżającej się @ ,ale stres może opóźnić @ ,więc beta jest najbardziej sensowna
 
reklama
Mleczne upławy mogą być objawem infekcji, ale jednego nie rozumiem...
Uprawiasz seks bez zabezpieczenia, z końcem w środku i strasznie się stresujesz, czy możesz być w ciąży???
A jak dla mnie masz rację. Tylko ja bym jeszcze dodała, żeby powtórzyć test kilka dni po terminie miesiączki, jeżeli nie przyjdzie.
To nie jest tak, że ktoś jest złośliwy, że napisze że najpierw ktoś się kocha bez zabezpieczenia a potem panikuje. Przecież to prawda. Ja jestem w tym temacie przewrazliwiona, może za bardzo, ale jak ktoś przez 8 lat nie może zajść w chciana ciążę to denerwują go niechciane ciążę innych ;/
 
reklama
Dziewczyny, wyluzujcie. Jest nas tutaj ogromna ilość i borykamy się z tak różnymi problemami, że nam by się wszystkie nie pomieściły w głowie. Jedne z nas panikują, gdy na teście nie ma upragnionej drugiej kreski a drugie kiedy jest ryzyko pojawienia się jej. Tak czasami bywa, robimy pewne rzeczy nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Ocenę takiego zachowania w przypadku ryzyka zajścia w ciążę pozostawiam sumieniu każdej z Was, ok?
 

Podobne tematy

Do góry