reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może oznaczać ciążę?

Dołączył(a)
24 Luty 2020
Postów
3
Hej dziewczyny. Jestem 2 dni przed okresem i bardzo się stresuję. Dwa dni temu (26.02) zauważyłam na bieliźnie biały/mleczny lepki śluz. A nigdy tak nie miała. W internecie czytałam o tym i szczerze mówiąc to sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to może oznaczać zagnieżdżenie się zarodka?? Czy to może oznaczać ciążę?
Mam 28 dniowe cykle a okres trwa 6 dni. 14 dnia cyku (15.02) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczen( doszedł we mnie.) Dziś robiłam test ciążowy i jedna kreska. Strasznie się stresuję. Z góry dziękuję za wsparcie i odpowiedzi.
 
reklama
Ja nie napisałam, że się nie zgadzam. Post dotyczył bycia nie życzliwym. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Nie wiem co było nieżyczliwego w jej poście :) sama prawda.

Jak się uprawia seks bez zabezpieczenia i to prawdopodobnie w dni płodne, to oczywiste jest że jest szansa na ciążę. I nie obrażając nikogo, ale pytania na forum "Czy mogę być w ciąży..?" są taką ostatnią nadzieją, że uzyska się odpowiedź, że pewnie w tej ciąży się nie jest (oczywiście jeśli się jej nie chce).
Radzę powtórzyć test jeśli okres się nie pojawi. Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli.
 
reklama
Tak sobie korzystam z tego profilu... czytam te wpisy, rzadko się udzielam ale powiem Ci, że jak widzę Twoje wpisy to zazwyczaj żeby nie powiedzieć zawsze są uszczypliwe, złośliwe, niemiłe. Masz w profilu „po prostu szczęśliwa” i tak zastanawiam się, czy oby na prawno tak jest :) życzę Ci więcej życzliwości do ludzi. Pozdrawiam. :)

Skoro tak pilnie śledzisz moje wpisy, to zapewne zauważyłaś, że odpowiedzi są uszczypliwe, złośliwe i niemiłe tylko w przypadku takich postów, jak ten tu, natomiast w pozostałych tematach "zazwyczaj żeby nie powiedzieć zawsze" odpowiadam rzeczowo i miło ;)
 
Skoro tak pilnie śledzisz moje wpisy, to zapewne zauważyłaś, że odpowiedzi są uszczypliwe, złośliwe i niemiłe tylko w przypadku takich postów, jak ten tu, natomiast w pozostałych tematach "zazwyczaj żeby nie powiedzieć zawsze" odpowiadam rzeczowo i miło ;)
Ale bycie uszczypliwym, złośliwym czy niemiłym w takich postach nie jest fajne dla autora. Nie popieram takiego zachowania, ale wpadki i wypadki się zdarzają i czasem zawodzi antykoncepcja czasem zwykła "głupota" ale to nie daje nikomu prawa krytykować, bo nikt nie prosi o wiadro pomyj [emoji849]
 
A ja jestem zdania że jeżeli ktoś uprawia seks bez zabezpieczenia z końcem w środku to powinien wiedzieć jakie mogą być tego konsekwencje - takiego przypadku nawet nie można nazwać wpadką. Wpadka jest wtedy gdy antykoncepcja zawodzi a nie wtedy gdy dwie osoby są świadome tego co robią.
Jeżeli Nie chce się dziecka stosuje się antykoncepcję i nie dopuszcza do takich sytuacji. I takie są fakty.
 
A ja jestem zdania że jeżeli ktoś uprawia seks bez zabezpieczenia z końcem w środku to powinien wiedzieć jakie mogą być tego konsekwencje - takiego przypadku nawet nie można nazwać wpadką. Wpadka jest wtedy gdy antykoncepcja zawodzi a nie wtedy gdy dwie osoby są świadome tego co robią.
Jeżeli Nie chce się dziecka stosuje się antykoncepcję i nie dopuszcza do takich sytuacji. I takie są fakty.
Owszem, ale autorka nie pyta nikogo czy mądrze zrobiła więc nie może być tak, że takie posty non stop się pojawiają i wiecznie jest krytyka.
Jak już ktoś musi napisać coś uszczypliwego to można napisać to w miły sposób, np. Ryzyko ciąży jest duże, a Twoje zachowanie nieodpowiedzialne.
 
@cafe1997. Masz absolutną rację tylko ... Osobiście mnie już drażnią takie posty ( wiem nie mogę tak pisać :( ) ale ile można czytać postów " czy mogę być w ciąży jeżeli kocham się bez zabezpieczenia"? No kurcze przecież to jest logiczne że TAK i takich rzeczy nawet nie trzeba tłumaczyć dorosłej osobie.
 
@cafe1997. Masz absolutną rację tylko ... Osobiście mnie już drażnią takie posty ( wiem nie mogę tak pisać :( ) ale ile można czytać postów " czy mogę być w ciąży jeżeli kocham się bez zabezpieczenia"? No kurcze przecież to jest logiczne że TAK i takich rzeczy nawet nie trzeba tłumaczyć dorosłej osobie.
Mnie tez to razi po oczach, ale nie unikniemy tego, bo posty tego typu będą dodawane non stop.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry