reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze oznaczać ciaze?

reklama
Ale 14 lat temu byłam świadkiem. Wtedy moja mama była w 7 ciąży i nasikalam do sody oczyszczonej i się spienilo. Okazało się że w ciąży jest.
Nie wiem jak u innych ale u mnie się też spieniło, a w ciąży nie jestem. Może ten proszek po prostu pieni się od każdego płynu i to że Twoja mama nasikała do niego w trakcie ciąży to był przypadek.
 
Nie wiem jak u innych ale u mnie się też spieniło, a w ciąży nie jestem. Może ten proszek po prostu pieni się od każdego płynu i to że Twoja mama nasikała do niego w trakcie ciąży to był przypadek.
Nie mógł być przypadek bo najpierw sprawdzała jak te rzeczy się zachowują nie będąc w ciąży i bez ciąży jej się nie spienilo ani z proszkiem do pieczenia ani z soda a w ciąży już tak.
 
Ok, kiedys nie bylo testow i kobiety musialy sobie jakos radzic, ale w tych czasach sikac do kubka?Smiech na sali.
 
reklama
Domowy test ciążowy z pastą do zębów

Domowy test ciążowy z pastą do zębów nie jest tak popularny jak poprzednie. Odrobinę pasty (białej) wkładano do pojemniczka, a potem wlewano do niego swój mocz. Jeśli pasta stawała się niebieska albo zaczynała się pienić, uważano, że to przejaw ciąży.
Chyba zaczelam okres dzis narazie plamienie. Tak z ciekawosci sprawdzilam z proszkiem wyszla piana, wiec chyba nie dziala 😂
 
Do góry