reklama

czy to moze torbiel janikow?

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez mona20, 27 Wrzesień 2010.

1. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

witam
    mam takie pytanie bo okres mi sie spoznia 2 tyg w cizy na 100 nie jestem bo robilam 3 testy i wyszly negatywne a poztym zabezpieczlam sie podczas wspolzycia .a wyczytalam ze wlasnie objawy cysty jest brak okresu i bole jajnikow czy tez podbrzusza a ja mam takie objawy

2. agnieszka 27

agnieszka 27 Fanka BB :)

Ja mialam torbiel i faktycznie zatrzymal mi sie @ i poblewal brzuch.
    Nie martw sie idz do gin to sie leczy tabletkami.
    Przyczyny moga byc rozne ja np bardzo schudlam i organizm zwariowal:dry:

3. reklama
  4. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

ja i tak mam dlugie cykle 35 36 to tez raczej nie jest normalne zbyt. bralam tabletki anty przez rok na wyregulownie bo jajnik mi 1 zle pracował . a od jakiegos czas mialm regularne a tu nagle takie cos . i jeszce jajniki mnie tak rwa .:( nio jestem umowina na 5

5. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

i jesc w ogóle mi sie jakos nie chce jem 1 2 posiłki dziennie i to male

6. agnieszka 27

Wiem ze to meczy, sama swiadomosc, ze cos tam jest nie tak doprowadza do szalu.
    U mnie apetyt byl normalny, moze nie masz apetytu bo sie martwisz.
    Przeszlam to samo, tez robilam testy bo myslalam, ze to ciaza a pozniej sie martwilam.

7. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

nio tak zle i tak zle ale dobrze ze mam jzu wizyte umowiana chce miec jzu to za soba bo nie wiem co sie dzieje bo to normalne nie jest to ze 2 tyg okresu nie mam i ten bol czase mam jajnika i jakis ucisk

8. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

a tobie ile sie spoznial? i powiedz mi cos wiecej zebym mogla porownac moze

9. agnieszka 27

Tak spoznial mi sie dlatego poszlam do gin, lekarz przy badaniu stwierdzil, ze jestem wlasnie przed owulacja, co mnie zaskoczylo bo nie mailam @przeciez.Jednak przy usg wyszlo ze jest torbiel.
    Wiesz co nie bylo jakis objawow, ktore moglabys porownac. Brzuch pobolewal i to wszystko.
    Nie martw sie bedzie dobrze, szkoda tylko, ze musisz jeszcze tyle czekac.

10. reklama
  11. agnieszka 27

A spoznial mi sie niecale dwa tyg po planowanej @.

12. mona20

mona20 Zaciekawiona BB

no niestety bo aj chodze prywatnie i niestety tyle czekac musze chociaz pierwszy raz tak dlugo .a i jeszcze jedno ja tak obserwowalam jakos tak ten cykl jakos mnie naszlo i zauwazylam ze ja nie mialam sluzu takiego jak w dni plodne tylko normalny az mnie to zdziwilo gdzie zawsze mailm dosyc intenywny jak mialam plodne

Poleć forum