reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to moze torbiel janikow?

mona20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2010
Postów
31
witam
mam takie pytanie bo okres mi sie spoznia 2 tyg w cizy na 100 nie jestem bo robilam 3 testy i wyszly negatywne a poztym zabezpieczlam sie podczas wspolzycia .a wyczytalam ze wlasnie objawy cysty jest brak okresu i bole jajnikow czy tez podbrzusza a ja mam takie objawy
 
reklama
Tak może to być torbiel jajnika- objawy, które Pani opisała mogą świadczyć o tym schorzeniu. Proszę zrobić USG i obserwować te zmiany u ginekologa. Jeśli będzie coś niepokojącego powinna się Pani zgłosić do szpitala.Pozdrawiam
 
Do góry