reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możebyć ciąża ?

reklama
Pamiętajcie że też jest coś takiego jak ciąża biochemiczna która daje ślad śladu. Poczytajcie o tym.
Plus jak mowilam mózg w ciąży. Psycho w tej sytuacji to potęga.
Ja zaszłam w ciążę gdy pogodzilam się psychicznie z tym że już nie zajde.
 
Dalej cisza. 40 dc ale test dziś negatywny. Czekam na okres
U mnie 48dc i też nic. Czasami zakują jajniki piersi się powiększyły i bolą mnie sutki. Okresu nie ma. Robiłam też testy jeden wyszedł znów z cieniem cienia , ale dziś kolejny negatyw. Już nie wiem o co chodzi. 😬Jeśli do pon nie dostane @ , lecę do lekarza. Albo zrobi betę albo niech daje coś na wywołanie.
 
Wszytko nerwy :(
Znam z autopsji.
Pijcie melise, musicie zrelaksować cialo, odprężyć.
 
reklama
Oo dziękuję bardzo. Napewno się zaopatrze 😉 No zobaczymy , dam znać co u mnie się wydarzyło , ty też dawaj ;)
Powodzenia 🤞🏻 napewno nam się kiedyś uda! 😉
 
Do góry