reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe ze jestem w ciąży!

Kwiatuszek07

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2021
Postów
22
Cześć kochane! Z chłopakiem staramy się o dziecka i w tym miesiącu byliśmy aktywny i kochaliśmy się dzień przed owulacją. Po tygodniu zaczął mnie boleć brzuch, kłuć. Myślałam ze to przed okresem ale wiecie wcześniej nigdy nie bolał mnie brzuch przed okresem. Zrobiłam 10 dpo test i wyszedł mi test cień cienia ale gdy wróciłam do domu po 16 godzinach wracam do domu jest jaśniejsza o wiele kreska ale nie brałam pod uwagę zbytnio bo za dużo godzin minęło. Dzisiaj spóźnia mi się miesiączka 2 dni i po pracy zrobiłam test i od razu nawet nie po minucie wyszła mi druga kreska ale gładsza. Brzuch wciąż pobolewa. Myślicie ze to jednam ciąża i udało się?
 

Załączniki

  • 6A16B560-0C56-4E97-80BB-9D4B1AB3C203.jpeg
    6A16B560-0C56-4E97-80BB-9D4B1AB3C203.jpeg
    305,8 KB · Wyświetleń: 785
reklama
Cześć kochane! Z chłopakiem staramy się o dziecka i w tym miesiącu byliśmy aktywny i kochaliśmy się dzień przed owulacją. Po tygodniu zaczął mnie boleć brzuch, kłuć. Myślałam ze to przed okresem ale wiecie wcześniej nigdy nie bolał mnie brzuch przed okresem. Zrobiłam 10 dpo test i wyszedł mi test cień cienia ale gdy wróciłam do domu po 16 godzinach wracam do domu jest jaśniejsza o wiele kreska ale nie brałam pod uwagę zbytnio bo za dużo godzin minęło. Dzisiaj spóźnia mi się miesiączka 2 dni i po pracy zrobiłam test i od razu nawet nie po minucie wyszła mi druga kreska ale gładsza. Brzuch wciąż pobolewa. Myślicie ze to jednam ciąża i udało się?
Pozytywny . Gratulacje 🙂
 
reklama
Do góry