reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to możliwe ze lekarz nie widzi bliźniat w 34 tc?

Dołączył(a)
20 Październik 2021
Postów
1
Witam was kochane, moje pytanie jest takie jak w temacie a oto dlaczego. Na ktg tetno dziecka wyczuwalne jest pod zebrami z prawej strony natomiast ułożenie jest główkowe. Jestem juz pod koniec ciąży to 35 tydzien i niedaje mi to spokoju. Nawet lekarz był w szoku a położna nie wierzyla ze to możliwe, pan doktor stwierdzil ze na ktg zostalo uchwycone tetno pepowiny ale czy to możliwe? Bede wdzieczna za pomoc bo naprawde mam metlik w głowie
 
reklama

BlairBitchProject

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2020
Postów
1 480
Skąd taki pomysł?

Gdyby lekarz miał JAKIEKOLWIEK wątpliwości co do liczby płodów zapewne by to zweryfikował. Domyślam się również, że USG w 35 tc nie było pierwszym, więc nie… cudowna materializacja drugiego płodu w macicy nie jest możliwa.
 
Do góry