reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czy to możliwe, że mogłam zajść w ciążę a miałam później słaby okres?

Kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży? Ja jestem w ciąży od 21.12.2020 roku, dodam że miesiączka była bardzo słaba czy to możliwe, że już wcześniej mogłam być w ciąży, objawy pojawiły się bardzo szybko, w pierwszym tygodniu stycznia zaczęłam się już źle czuć a w drugim tygodniu zaczynałam mieć już zachcianki. Lekarzowi powiedziałam właściwie o tej miesiączce w grudniu jako ostatniej więc obliczył mi i wychodzi teraz 17/18 tydzień.

reklama
Gdyby nie zgadzał ci się tydzień ciąży o miesiąc to przecież lekarz by to zauważył na USG
Pytam dlatego, ponieważ 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączka robiłam test i nic, a tydzień przed spodziewaną miesiączka współżylismy z chłopakiem. W styczniu czułam się już w pierwszym tygodniu źle i zaczynałam mieć zachcianki.

Mamafasolki

Fanka BB :)
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ile dni liczą Twoje cykle? Kiedy miałaś miesiączkę przedostatnią? Kiedy miałaś pierwszy pozytywny test?

Ostatnią tak jak pisałam wyżej 21 grudnia, ale była bardzo słaba. Cykle mam nieregularne czasem zdarzało się 28, 29, 30, nawet 33 dni. Przedostatnia 22 listopada. A test zrobiłam dopiero po połowie stycznia.

Jetkaa

A może nie był to okres a np plamienie implantacyjne? Wystarczy że owulacja się przesunie i wszystko myli. A z USG który tydzień wychodzi?

A może nie był to okres a np plamienie implantacyjne? Wystarczy że owulacja się przesunie i wszystko myli. A z USG który tydzień wychodzi?
Możliwe dlatego właśnie ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać i sama nie wiem co myśleć. Cykle mam nieregularne i różnie to u mnie z tym jest. Ostatnia wizytę miałam 14.04 lekarz powiedział, że jest to 17/18 tydzień.

Mamafasolki

Ale te 4 tyg byłoby widać na USG.... jeżeli zaszlabys w ciążę 14.12, to ciąża byłaby starsza ... Najbardziej miarodajne jest USG z 1 trymestru. Plamienie nie trwa kilku dni.

reklama
To moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem jeszcze co i jak. Pierwsze USG miałam zrobione 17.02, niestety nie mogłam wcześniej z powodu pobytu w Anglii. Lekarz wtedy zapytał tylko o pierwszy dzień ostatniej miesiączki i wyliczył 8 tydz
Ale te 4 tyg byłoby widać na USG.... jeżeli zaszlabys w ciążę 14.12, to ciąża byłaby starsza ... Najbardziej miarodajne jest USG z 1 trymestru. Plamienie nie trwa kilku dni.

Do góry