reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej może dziecko boleć brzuch ????????

agamal

kociara
Rozwiązania
0
Odkąd zaczęłam synkowi podawać na noc kaszkę na bebilonie pepti 2 następnego dnia, boli go brzuszek - pryka, marudzi, pręży się. Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej robionej na bebilonie pepti 2 może dziecko boleć brzuch????? Spotkałyście się z tym ???????

reklama

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
Rozwiązania
0
Moze synek dostal zaparcia i nie moze sie zalatwic ,bo ryz dziala zapierajaco.Sprobuj podawac mu wiecej picia;-)pozdrawiam

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
ja caly czas zageszczam mu ryzem mleko i nie mamy problemow z brzuchem ale my jemy juz praktyczne wszystko

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
moja też miała problem z brzuszkiem jak podałam jej kaszkę na noc zrobiłam to 2 razy i więcej nie popełniłam tego błędu :no:

budziła się całą noc płakała, prężyła i dopiero jak w nocy zrobiła po niej kupkę to jej przeszło i spała spokojnie :tak:

myślę że winowajca to sama kaszka :tak:

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
u nas był ten sam problem brzuszek bolał od kaszki bananowej bobovity zmieniłam kaszę na malinową i jest ok może wystarczy właśnie zmieić rodzaj kaszy
u nas się okazało że mały ma uczulenie na banany tak więc wszystko co bananowe wywoływało ból i wysypkę

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry