reklama

Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej może dziecko boleć brzuch ????????

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez agamal, 12 Czerwiec 2008.

1. agamal

agamal kociara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Odkąd zaczęłam synkowi podawać na noc kaszkę na bebilonie pepti 2 następnego dnia, boli go brzuszek - pryka, marudzi, pręży się. Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej robionej na bebilonie pepti 2 może dziecko boleć brzuch????? Spotkałyście się z tym ???????

2. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moze synek dostal zaparcia i nie moze sie zalatwic ,bo ryz dziala zapierajaco.Sprobuj podawac mu wiecej picia;-)pozdrawiam

3. reklama
  4. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja caly czas zageszczam mu ryzem mleko i nie mamy problemow z brzuchem ale my jemy juz praktyczne wszystko

5. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja też miała problem z brzuszkiem jak podałam jej kaszkę na noc zrobiłam to 2 razy i więcej nie popełniłam tego błędu :no:

budziła się całą noc płakała, prężyła i dopiero jak w nocy zrobiła po niej kupkę to jej przeszło i spała spokojnie :tak:

myślę że winowajca to sama kaszka :tak:

6. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas był ten sam problem brzuszek bolał od kaszki bananowej bobovity zmieniłam kaszę na malinową i jest ok może wystarczy właśnie zmieić rodzaj kaszy
    u nas się okazało że mały ma uczulenie na banany tak więc wszystko co bananowe wywoływało ból i wysypkę

Poleć forum