reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe ze zaszłam w ciąże?

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2023
Postów
6
Hej, zacznijmy od tego ze nowy cykl zaczął się 22.04 miesiączka trwała 4 dni. Cykle mam przeważnie po 21 dni. Ostatni cykl był krótszy 16 dni.
Dzień po miesiączce kochałam się z moim partnerem i skończył we mnie.
Wszystkie kalkulatory pokazują, że dni płodne zaczynały mi się dzień po stosunku.
W dzień stosunku odczuwałam kłucie w lewym jajniku. I od dniu po stosunku czuje takie jak by ciągniecie w podbrzuszu. Aczkolwiek śluz ma kolor mleczny i nie jest ciągnący. Czy możliwe ze to owulacja ?
Jak myślicie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?
 
Ostatnia edycja:
reklama
przy tak krótkich cyklach to prawdopodobieństwo jest całkiem spore.
cykl 16 dni jest za krótki, skonsultowałabym coś takiego z ginekologiem, jeśli by się powtarzało.
 
przy tak krótkich cyklach to prawdopodobieństwo jest całkiem spore.
cykl 16 dni jest za krótki, skonsultowałabym coś takiego z ginekologiem, jeśli by się powtarzało.
To narazie było jednorazowe podejrzewam, że mogło to być spowodowane stresem 😅
Jak się powtórzy napewno zwrócę się z tym do lekarza, dzięki za odpowiedz !
 
Miesiaczka skonczyla ci sie 3 dni temu. Uprawialas seks 2 dni temu, wiec nie ma fizycznej mozliwosci ciazy. Moze masz jakies problemy zdrowotne i w zwiazku z tym mialas ten krotki cykl, moze jakies zaburzenia hormonalne.
 
Miesiaczka skonczyla ci sie 3 dni temu. Uprawialas seks 2 dni temu, wiec nie ma fizycznej mozliwosci ciazy. Moze masz jakies problemy zdrowotne i w zwiazku z tym mialas ten krotki cykl, moze jakies zaburzenia hormonalne.
trochę nieprawda co mówisz. Jak najbardziej jest fizyczna możliwość, jak są krótkie cykle jak ma autorka (21 dni) to owulacja może wystąpić zaraz po miesiączce. Nie ma zależności, ze miesiączka musi się skończyć, zeby była kolejna owulacja.
 
Miesiaczka skonczyla ci sie 3 dni temu. Uprawialas seks 2 dni temu, wiec nie ma fizycznej mozliwosci ciazy. Moze masz jakies problemy zdrowotne i w zwiazku z tym mialas ten krotki cykl, moze jakies zaburzenia hormonalne.
Hormonalnie u mnie wszystko w porządku; sprawdzałam ostatnio moje wyniki są w porządku
Lekarz mówił, że cykle 21 dni tez nie ma się co martwić są jak najbardziej w porządku
 
Sorki, gdzies mi umknelo, ze masz cykle po 21 dni. W takim razie jest mozliwosc ciazy. W poprzedniej wypowiedzi bardziej chodzilo mi o to, ze w tym momencie na pewno nie jestes w ciazy, ze to jeszcze za wczesnie. Ale ogolnie ciaza jest mozliwa z tego cyklu.
 
Miesiaczka skonczyla ci sie 3 dni temu. Uprawialas seks 2 dni temu, wiec nie ma fizycznej mozliwosci ciazy. Moze masz jakies problemy zdrowotne i w zwiazku z tym mialas ten krotki cykl, moze jakies zaburzenia hormonalne.
Ja właśnie jestem prawie w 7 miesiącu ciąży, zaszłam w 6 dc, zaraz po miesiączce (miałam regularne 2-3 dniowe miesiączki całe zycie , cykl 28 dni jak w zegarku, owulacje zwykle ok 14-14dc).
Także oczywiście że jest możliwe zajście w ciążę kilka dni po miesiączce, choć zdarza się rzadko.
 
Ja właśnie jestem prawie w 7 miesiącu ciąży, zaszłam w 6 dc, zaraz po miesiączce (miałam regularne 2-3 dniowe miesiączki całe zycie , cykl 28 dni jak w zegarku, owulacje zwykle ok 14-14dc).
Także oczywiście że jest możliwe zajście w ciążę kilka dni po miesiączce, choć zdarza się rzadko.
juz sie poprawilam. Zle doczytalam 🙄
 
reklama
Do góry