reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe???

freda123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2010
Postów
22
Witajcie kochane!
Pomóżcie-czy to możliwe że jak nie miałam jeszcze okresu po porodzie(,a rodziłam osiem miesięcy temu) i brałam zastrzyk antykoncepcyjny,i dotego wspóżyjemy jeszcze w prezerwatywie-mogłam zajść w ciąże???w którym miesiącu czuje się ruchy dziecka?Nie wiem albo sobie uroiłam,albo normalnie czuję ruchy-nie robiłam jeszcze testu,bo panicznie się boję,drugiej ciąży.
 
reklama
Ja wiem,ale tak strasznie się boję,jutro idę po test:-( Tłumaczę sobie że to raczej nie możliwe-ale wszystko może się zdarzyć!!!
 
jesli czula bys ruchy to moglby to byc 13 tydz nawet wiecej... tak wiec teraz opanuj emocje i zastanow sie czy nie masz objawow tzn powiekszone bolace piersi,czestsze oddawanie moczu,zawroty glowy, mdlosci,wymioty,bole podbrzusza,kregoslupa...oczywiscie test upewni cie wiec zrob go czym predzej
 
ja po obejzeniu programu "ciaza z zaskoczenia" uwazam ze wszytsko jest mzliwe wiec jak najszybciej zrob sobie test albo lepiej idz do lekarza...

czekamy na wiesci :)

pozdrawiam...
zycze aby jednak bylo po Twojej mysli...
 
Ja tez po obejrzeniu programu Ciaza z zaskoczenia uwazam ze wszystko jest mozliwe. Najlepiej zrobic test taki z apteki albo pojsc na badanie krwi.
 
A moim zdaniem to urojenie, bo ja też tak miałam niedawno że nie miałam okresu po porodzie i miałam wrażenie że czuje ruchy, a to poprostu we flaczkach mi się przewracało.... wiadomo brak okresu= wielki stres, ale zrób test dla spokoju.
 
reklama
O matko ja nie oglądałam tego programu...Tak zrobię dziś test już nie mogę się doczekać,bo dostaję głupoty,ale mieszkam na wsi i muszę się wybrać do miasta,żeby go kupić-a to nie takie proste z małym dzieckiem...Pozdrawiam was kochane i napewno dam znać!
 
Do góry