reklama

Czy to możliwe??

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Marlenaaa19, 19 Styczeń 2016.

1. Marlenaaa19

Marlenaaa19 Zaciekawiona BB

Hej.mam pytanie.
    Ostatni okres miałam 30.12.2015. Kochalismy się 18.01 czyli w dni niepłodne,czy jest szansa nazaplodnienie?? Proszę o odpowiedź

2. Teresska

Teresska Początkująca w BB

Raczej nie, skoro niepłodne. Dla pewności, jeśli spóźni Ci się okres kolejny to zrób test.

3. reklama
  4. Wampirzycakasia

Wampirzycakasia Zaciekawiona BB

Dni płodne są zawsze 14 dni przed następnym okresem, a nie 14 po zakończonym. Dlatego często "metoda kalendarzykowa" jest do bani :) . Zrób gdzieś na początku lutego test.

5. Marlenaaa19

No ja właśnie używam kalendarzyka.. Teraz to się obawiam,bo płodne już,, niby,, miałam.. Ale jak będzie to nie będę się gniewać :-)

6. Marlenaaa19

A jak myślisz, jeśli współżylam z chłopakiem w 9 dniu przed miesiączka to jest szansa na ciążę jeśli było do końca?

7. ewka_111

ewka_111 Fanka BB :)

A wiesz dokładnie kiedy miałaś owulacje? Bo może ze dwa dni Ci się przesunęła i wtedy jak najbardziej jakaś szansa na zajście jest

8. Wampirzycakasia

Wampirzycakasia Zaciekawiona BB

W sensie, że 9 dni pozniej dostałaś okres? Myślę, że raczej nie :)

9. ewka_111

A co do tych 14 dni przed następnym okresem to bzdura totalna. Ja np mam cykle 28 dniowe a owulacje czyli dni plodne mam ok 18-19 dnia cyklu

10. reklama
  11. Marlenaaa19

Właśnie, mam problem z tym że nie wiem kiedy miałam owulacje..

12. ewka_111

No to poczekaj do okresu jak dostaniesz to wiesz na czym stoisz a jak nie to zrób test - nie warto robić wcześniej jak min dzień po spodziewanej miesiaczce

Poleć forum