reklama

Czy to możliwe??

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Marlenaaa19, 19 Styczeń 2016.

1. Marlenaaa19

Marlenaaa19 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej.mam pytanie.
    Ostatni okres miałam 30.12.2015. Kochalismy się 18.01 czyli w dni niepłodne,czy jest szansa nazaplodnienie?? Proszę o odpowiedź

2. Teresska

Teresska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Raczej nie, skoro niepłodne. Dla pewności, jeśli spóźni Ci się okres kolejny to zrób test.

3. reklama
  4. Wampirzycakasia

Wampirzycakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dni płodne są zawsze 14 dni przed następnym okresem, a nie 14 po zakończonym. Dlatego często "metoda kalendarzykowa" jest do bani :) . Zrób gdzieś na początku lutego test.

5. Marlenaaa19

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja właśnie używam kalendarzyka.. Teraz to się obawiam,bo płodne już,, niby,, miałam.. Ale jak będzie to nie będę się gniewać :-)

6. Marlenaaa19

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jak myślisz, jeśli współżylam z chłopakiem w 9 dniu przed miesiączka to jest szansa na ciążę jeśli było do końca?

7. ewka_111

ewka_111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    A wiesz dokładnie kiedy miałaś owulacje? Bo może ze dwa dni Ci się przesunęła i wtedy jak najbardziej jakaś szansa na zajście jest

8. Wampirzycakasia

Wampirzycakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W sensie, że 9 dni pozniej dostałaś okres? Myślę, że raczej nie :)

9. ewka_111

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    A co do tych 14 dni przed następnym okresem to bzdura totalna. Ja np mam cykle 28 dniowe a owulacje czyli dni plodne mam ok 18-19 dnia cyklu

10. reklama
  11. Marlenaaa19

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie, mam problem z tym że nie wiem kiedy miałam owulacje..

12. ewka_111

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    No to poczekaj do okresu jak dostaniesz to wiesz na czym stoisz a jak nie to zrób test - nie warto robić wcześniej jak min dzień po spodziewanej miesiaczce

Poleć forum