reklama

Czy to możliwe?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez gillisguurl, 15 Październik 2016.

olcia1718
Najlepsza odpowiedź olcia1718, 15 Październik 2016
Nie wiem co ile, bo mam go różnie. Tabletkami nie chcę się truć, ponieważ dopiero zaczynam i jeśli będę chciała uprawiać seks tradycyjny wtedy na pewno... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. gillisguurl

gillisguurl Zaciekawiona BB

Hej. Tylko proszę bez złośliwych komentarzy. Odbyłam z chlopakiem seks oralny i petting[​IMG] dzien po okresie. Po skonczonym oralnym z wytryskiem do ust chlopak zlapal mnie za reke (ta ktora robilam mu dobrze) i mocno pocalowal po czym przeszedl do pieszczenia mnie ustami i tą ręką którą wczesniej dotknal mnie.tłumaczę sobie, że przecież bez stosunku tradycyjnego nie da się zajść w ciążę, na rękach nie da się przenieść, chyba, że odrazu i świeżą spermę... a nie z dotknięcia. Dobrze myślę? Czy jednak moglo sie cos przeniesc? Istnieje ryzyko ciazy?

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14446267 by olcia1718, 15 Październik 2016
  3. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Wyjdz i zamknij drzwi za sobą:D

4. reklama
  5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No wreszcie! Już zaczynałam tęsknić za tymi "boskimi" tematami :D

• Lubię to Lubię to x 2
    • Zabawne... Zabawne... x 2
    • Lista
  6. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Haha popieram

• Popieram! Popieram! x 1
    • Zabawne... Zabawne... x 1
    • Lista
  7. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Ty tak serio? :szok:

• Lubię to Lubię to x 2
    • Lista
  8. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

gillisguurl, myślę że powinnaś czuć już ruchy dziecka, przepraszam ale nie dobrze mi się robi jak coś takiego czytam.

• Lubię to Lubię to x 2
    • Lista
  9. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Dziewczyny, spokojnie, toż to mały, niegroźny, złośliwy forumowy trollik, można albo olać, albo się ponabijać, ale absolutnie nie brać na poważnie ;)

• Lubię to Lubię to x 2
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  10. gillisguurl

Pytam poważnie, bo dopiero zaczynam swoje życie seksualne. Chciałam spytać osoby bardziej doswiadczone. Prosilam, zeby powstrzymac sie przed zlosliwymi komentarzami, ale widzę, ze dla was kazdy jest trollem.

11. reklama
  12. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Zaczynasz zycie seksualne nie znając podstaw??? no ludu świata ile ty masz lat? 14? 15?
    Jak można bez złośliwych komentarzy przy takiej głupocie

13. gillisguurl

17. Po prostu na początku wszystko jest podejrzane + naczytałam sie, ze mozna palcem przeniesc plemniki...

Poleć forum