reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno ciąża?

reklama
UPDATE
Dziewczyny tabletki z WomenHelpWomen dotarly do mnie po 4 dniach od wysylki. Mimo że jednym z warunków otrzymsnia tabletek jest darowizna, ja po konsultacji i opisie mojej sytuacji życiowej otrzymałam je za darmo💥 piszę to gdyby któraś z Was była w ciężkiej sytuacji.
Jutro o 7 rano zażywam pierwszą tabletkę, po 24 godzinach 3 lub 4 najlepiej ustalić z lekarzem, wielkość dawki zależy od długości ciąży. Dzis byłam u ginekologa dla pewności, jest to początek 4 tygodnia więc moje nastawienie jest jak na obfitą miesiączke. Polecam konsultacje z AborcyjnymDreamTeamem czy WHW.
Jutro wieczorem napiszę jak sie czuje po Mifepristonie czyli tabletkę która odpowiada za zablokowanie na wczesnym etapie ciąży receptorów progesteronowych. Równolegle dochodzi do cofania się przemiany błony śluzowej, zaczyna się ona złuszczać razem z zagnieżdżonym zarodkiem, czyli brutalnie śmierć zarodka. W czwartek opiszę jak przeszła moja aborcja domowa, moja dawka to 3 tabletki mizoprostolu, które powodują skurcze macicy i wydalenie obumarlej ciazy. UWAGA tekst nie miał na celu nikogo obrazić lub obrazić poglądów, mam nadzieję że komuś jak ja w ciężkiej sytuacji pomoże

Pamiętaj tylko, że gdyby cokolwiek się działo. Nie czekaj tylko jedz na IP. Jestem z Tobą całym sercem. Trzymaj się mocno. I daj znać jak będziesz na siłach ❤️
Dziękuję ❤👊 może to zabrzmi źle, ale nie mogę doczekać się chwili w której wszystko będę miała za sobą. Mam przeczucie że wszystko skończy się pozytywnie 😉
 
Żałuję że to przeczytałam siedząc w szpitalu z dzieckiem z pęknięta czaszka gdzie człowiek cały czas drży o życie swojego dziecka
Współczuję bardzo chociaż nie wiem jaka to odpowiedzialność urodzić dziecko, dlatego trzymam kciuki nawet jesli w to nie wierzysz i życzę Wam dużo zdrowia bo dla Ciebie dziecko to skarb, wszystkiego dobrego
 
Autorko powodzenia, jakkolwiek to zabrzmi postaraj się ze swojej strony nie dopuścić więcej do takiej sytuacji, abyś musiała przechodzić przez coś takiego, zabezpiecz się. Ale to jak podkreślam ze swojej strony, bo nie znam sytuacji. Ale myślę, że przechodzenie przez to nie jest wcale przyjemne, ani fajne. 3mam kciukinza powodzenie bez komplikacji. Daj znać jak się czujesz. Sama będziesz to znosić, czy będzie ktoś z tobą bliski, aby móc cie wesprzeć?
 
Żałuję że to przeczytałam siedząc w szpitalu z dzieckiem z pęknięta czaszka gdzie człowiek cały czas drży o życie swojego dziecka

Myślę, że dziewczyna wcale też nie musi mieć łatwo a nie pisze tego dla przyjemności tylko, aby ktoś inny nie miał oporu co zrobić, nie czuł się źle lub obco. Wbrew pozorom nie dla każdego ciąża jest zbawienna, cudowna i nie na każdym etapie. Nie wiemy co byśmy uczyniły na jej miejscu, domyślam się, że tylko jednego bym wtedy żałowała jeśli taką decyzję bym podjęła,że zaszłam.
 
UPDATE
Dziewczyny tabletki z WomenHelpWomen dotarly do mnie po 4 dniach od wysylki. Mimo że jednym z warunków otrzymania tabletek jest darowizna, ja po konsultacji i opisie mojej sytuacji życiowej otrzymałam je za darmo💥 piszę to gdyby któraś z Was była w ciężkiej sytuacji.
Jutro o 7 rano zażywam pierwszą tabletkę Mifepristonie, czyli tabletkę która odpowiada za zablokowanie na wczesnym etapie ciąży receptorów progesteronowych. Równolegle dochodzi do cofania się przemiany błony śluzowej, zaczyna się ona złuszczać razem z zagnieżdżonym zarodkiem, czyli brutalnie śmierć zarodka.
Po 24 godzinach lykam 3 lub 4 najlepiej ustalić z lekarzem, wielkość dawki zależy od długości ciąży. Dzis byłam u ginekologa dla pewności, jest to początek 4 tygodnia więc moje nastawienie jest jak na obfitą miesiączke. Polecam konsultacje z AborcyjnymDreamTeamem czy WHW.
Jutro wieczorem napiszę jak sie czuje po Mifepristonie
czwartek opiszę jak przeszła moja aborcja domowa, moja dawka to 3 tabletki mizoprostolu, które powodują skurcze macicy i wydalenie obumarlej ciazyUWAGA tekst nie miał na celu nikogo obrazić lub obrazić poglądów, mam nadzieję że komuś jak ja w ciężkiej sytuacji pomoże

Pamiętaj żeby nie zażywać leków rozkurczowych typu No spa. I dużo odpoczywać. Kocyk, serial i w razie konieczności kontakt z lekarzem ❤️
 
Dziewczyny jestem juz prawie pod koniec akcji i drogi, jutro opiszę dokladnie. wszystko przebiega idealnie
 
Pamiętaj, aby umówić się do ginekologa na usg wtedy będziesz wiedziała czy organizm sam się oczyścił.
 
reklama
Tak dzięki wiem :) z początku były głównie dreszcze i biegunka, później skurcze brzucha no i wszystko do tej chwili wygląda jak mocny okres z większymi bólami, skrzepy lecą ale to wczesna ciąża więc nie było rzeżni, czuję ze ciężar spadł mi z serca
 
Do góry