reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno puste jajo płodowe

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
2
Według USG jestem w 6t6d ciąży czyli prawie 7 tydzień. Pęcherzyk 23mm bez zarodka. Ginekolog twierdzi że może to być puste jajo. Zrobiłam bete Hcg wyniosło 70000 a po 48h 81500. Czyli wzrost mały. Czy to już na pewno puste jajo? Chcę już wiedzieć a lekarz za kilka dni. Lekarz dał małe szanse.
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie wróciłam do domu.

Sama nie wierzę w to co piszę, ale dzisiaj był pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy i maluteńki zarodek....z bijącym serduszkiem!!!!

Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na razie mogę odetchnąć.

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wsparcie!! :*

Kamień z serca . Mówiłam ze na tym etapie to może się wszystko zdarzyć. Tak jak koleżanka napisała , ja bym poszła do tamtego barana i powiedziała co myśle . Dbaj o siebie i maleństwo
Miałam to samo. Bardzo duży pęcherzyk, beta cały czas rosła, nawet ciałko żółtkowe się nie pokazało. Dostałam skierowanie na łyżeczkowanie i tam miałam usg w dniu, w którym zapisywano mnie na zabieg i tydzień później tuż przed samym zabiegiem. Niestety puste jajo płodowe.
 
Według USG jestem w 6t6d ciąży czyli prawie 7 tydzień. Pęcherzyk 23mm bez zarodka. Ginekolog twierdzi że może to być puste jajo. Zrobiłam bete Hcg wyniosło 70000 a po 48h 81500. Czyli wzrost mały. Czy to już na pewno puste jajo? Chcę już wiedzieć a lekarz za kilka dni. Lekarz dał małe szanse.
Mi wzrosla o 22%z 38000 na 43000...po tygodniu od tej bety pokazal sie dzidziulek..a masz cialko zolte?
 
Mi wzrosła tylko z 37000 do 39000, dzisiaj na usg wg OM 7×6 a wg usg 6+3 zarodek 6mm o tętno tylko 70.... tydzień temu podobno miał 5.1 mm ale usg robiła inna lekarka, dzisiaj mój gin obejrzał to usg i stwierdził że ona nie Mierzyła CRL, że zawyżyła te wyniki.... ale prawda jest taka że nie ma opcji zeby mi sie owu przesunęła... bo w 24 dc zrobiłam pierwszą bhcg i wyszła 50, po 48h dobiła do 150...
Umrę czekając...
 
reklama
Mi wzrosła tylko z 37000 do 39000, dzisiaj na usg wg OM 7×6 a wg usg 6+3 zarodek 6mm o tętno tylko 70.... tydzień temu podobno miał 5.1 mm ale usg robiła inna lekarka, dzisiaj mój gin obejrzał to usg i stwierdził że ona nie Mierzyła CRL, że zawyżyła te wyniki.... ale prawda jest taka że nie ma opcji zeby mi sie owu przesunęła... bo w 24 dc zrobiłam pierwszą bhcg i wyszła 50, po 48h dobiła do 150...
Umrę czekając...

Straszne jest to czekanie [emoji17]

Ja w 25 dc bete miałam 21,6 i dzisiaj powtórzyłam , czekam na wynik i strasznie się denerwuje . Trzymam kciuki za Ciebie
 
reklama
Witam. Ja ostatni okres miałam 25.06.2019r. U lekarza byłam 29.07.2019 lekarz stwierdził że to 4/5tydzien był widoczny pecherzyk. Następna wizyta była 13.08.2019r. Lekarz stwierdził, że to 7 tydzień jednak nie widać zarodka. Badalam bete Pani Doktor stwierdziła,że wygląda wszystko dobrze jednak na usg tylko pecherzyk 2.15 cm. Kolejna wizyta w poniedzialek. Na koniec powiedziala, ze jest nadzieja bo beta nie wyglada na puste jajo. Moze ktoras z Was miala podobnie. Nie musze dodawac ze nerwy czlowieka zjadaja. :(
 
Do góry