reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na prawdę możliwe??Miesiączka w ciązy??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama mojej koleżanki była w ciąży a do 3 miesiąca normalnie miesiączkowała. Nie wiem dokładnie jaka to zależność. Bo ona gdy zaszła w kolejną ciąze gdy była po 40.
 
Moja mama mi mówiła, ze dwa razy jak zaszła w ciąże to dowiedziała się dopiero w czwartym miesiącu bo do tego czasu normalnie miesiączkowała. Ja nie raz słyszałam, ze zdążają się takie przypadki. Natura potrafi płatać figle. Nigdy nic nie wiadomo...:tak:
 
No ja miałam w 1 ciąży miesiączkę przez 2 miesiące a w 2 ciąży przez 1 cykl plamienie podobne do opisanego ale miesiączka 2 dni.
Więc nie tylko słyszałam :-)
Pozdrawiam
 
Ja z moim synkiem mialam w terminie pierwszej miesiączki mocniejsze plamienie przez 1,5 dnia, a potem nic.
Jak niejestes pewna to zrób sobie test.
 
mogłaś zrobić test a potem zapytać gdyby sie okazało,że jesteś w ciąży,bo ból piersi o niczym nie świadczy,w ciąży piersi bolą raczej dłuższy czas,chociaż u niektórych wogóle nie występują dolegliwości bólowe.Te brudzenie -kawa z mlekiem może oznaczać problem hormonalny.
Jeśli pojawiło się to 24dc a cykle masz 27-29 dniowe to może to być sprawa hormonów.
Poprawcie mnie jak się myle :tak:
 
mam takie pytanie...sprawa wyglada tak ze staramy sie z narzeczonym o dziecko i dostalam planowo okres...tzn w pierwszy dzien bylo to tylko plamienie a teraz juz 3 dzien mam normalny okres (moze troche mniej obfity) robilam sobie test ciazowy i pojawila sie druga kreska ale naprawde ledwo widoczna...??co powinnam zrobic??czy jest szansa ze jestem w ciazy??
 
mam takie pytanie...sprawa wyglada tak ze staramy sie z narzeczonym o dziecko i dostalam planowo okres...tzn w pierwszy dzien bylo to tylko plamienie a teraz juz 3 dzien mam normalny okres (moze troche mniej obfity) robilam sobie test ciazowy i pojawila sie druga kreska ale naprawde ledwo widoczna...??co powinnam zrobic??czy jest szansa ze jestem w ciazy??
Najlepiej wybierz się do lekarza bo skoro pokazała Ci się ta druga kreseczka to jest duża szansa na ciąże, a wszelkiego rodzaju plamienia lub krwawienia mogą być niebezpieczne dla fasoleczki.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry