reklama

Czy to na prawdę możliwe??Miesiączka w ciązy??

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Maziajka, 10 Maj 2009.

1. Maziajka

Maziajka Moderator

ooooooooooo

Ostatnia edycja: 24 Czerwiec 2009
  2. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Mama mojej koleżanki była w ciąży a do 3 miesiąca normalnie miesiączkowała. Nie wiem dokładnie jaka to zależność. Bo ona gdy zaszła w kolejną ciąze gdy była po 40.

3. reklama
  4. samara

samara Fanka BB :)

Moja mama mi mówiła, ze dwa razy jak zaszła w ciąże to dowiedziała się dopiero w czwartym miesiącu bo do tego czasu normalnie miesiączkowała. Ja nie raz słyszałam, ze zdążają się takie przypadki. Natura potrafi płatać figle. Nigdy nic nie wiadomo...:tak:

5. dagmar

dagmar Fanka BB :)

No ja miałam w 1 ciąży miesiączkę przez 2 miesiące a w 2 ciąży przez 1 cykl plamienie podobne do opisanego ale miesiączka 2 dni.
    Więc nie tylko słyszałam :-)
    Pozdrawiam

6. Mamusiasynusia

Mamusiasynusia Mama Mateuszka i Oleńki

Ja z moim synkiem mialam w terminie pierwszej miesiączki mocniejsze plamienie przez 1,5 dnia, a potem nic.
    Jak niejestes pewna to zrób sobie test.

7. saleminka8

saleminka8 Fanka BB :)

mogłaś zrobić test a potem zapytać gdyby sie okazało,że jesteś w ciąży,bo ból piersi o niczym nie świadczy,w ciąży piersi bolą raczej dłuższy czas,chociaż u niektórych wogóle nie występują dolegliwości bólowe.Te brudzenie -kawa z mlekiem może oznaczać problem hormonalny.
    Jeśli pojawiło się to 24dc a cykle masz 27-29 dniowe to może to być sprawa hormonów.
    Poprawcie mnie jak się myle :tak:

8. andariel16

andariel16 Początkująca w BB

mam takie pytanie...sprawa wyglada tak ze staramy sie z narzeczonym o dziecko i dostalam planowo okres...tzn w pierwszy dzien bylo to tylko plamienie a teraz juz 3 dzien mam normalny okres (moze troche mniej obfity) robilam sobie test ciazowy i pojawila sie druga kreska ale naprawde ledwo widoczna...??co powinnam zrobic??czy jest szansa ze jestem w ciazy??

9. Noel

Noel Kochająca mama

Powinnaś zrobić Beta HCG.
    Wtedy dowiesz się czy to ciąża;-)

10. reklama
  11. andzia25

andzia25 Fanka BB :)

Najlepiej wybierz się do lekarza bo skoro pokazała Ci się ta druga kreseczka to jest duża szansa na ciąże, a wszelkiego rodzaju plamienia lub krwawienia mogą być niebezpieczne dla fasoleczki.

12. ewiiiiiiiiii

ewiiiiiiiiii Fanka BB :)

tez uwazam ze to mozliwe

Poleć forum