reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to napewno chłopiec?

Mój lekarz w 1 ciąży powiedział wprost, że to zgadywanka z 50% szansą na trafienie.
Moja lekarka też tak mówiła - chociaż ona akurat trafiła, ale jeszcze do tego dochodzi jaki sprzęt ma lekarz - raz przyjmowała mnie w nie swoim gabinecie z innym USG i jakość zdjęć była zupełnie inna, widoczność dla osób "niewtajemniczonych" też ;)
 
reklama
Moja lekarka też tak mówiła - chociaż ona akurat trafiła, ale jeszcze do tego dochodzi jaki sprzęt ma lekarz - raz przyjmowała mnie w nie swoim gabinecie z innym USG i jakość zdjęć była zupełnie inna, widoczność dla osób "niewtajemniczonych" też ;)
U mnie w pierwszej ciąży też lekarz trafił, ale sam mówił, że to zgadywanka nawet na dobrym sprzęcie. W drugiej ciąży robiliśmy sanco to nawet nie pytałam na USG :)

Za to ciągle zastanawia mnie przekonanie Autorek takich tematów, że banda dziewczyn na forum zobaczy lepiej niż lekarz 😄
 
U mnie na pierwszych prenatalnych powiedział że dziewczyna a prenatalne 13+6. W 17 tygodniu tak się ułożyła ładnie że lekarz mi pokazał na USG wargi sromowe i widziałam że dziewczynka. Ponieważ chodziłam w ciąży do dwóch poradni i często leżałam w szpitalu i byłam badana przez różnych lekarzy i na różnych sprzętach to zawsze każdy mówił że dziewczynka.
 
Cześć dziewczyny, powiedzcie czy jest tutaj cień szansy na dziewczynkę? W 12+1 z wyrostka była dziewczynka, w 16 tyg też raczej dziewczynka, a na ostatniej wizycie w 20+1 tyg dostałam takie zdjęcia 🙄 czy to może być rączka między nogami lub pępowina? Na tym zdjęciu nie do końca chyba jak chłopiec 😏
Czy już jest potwierdzony chłopak?:)
 
Cześć dziewczyny. Od początku ciąży zarówno lekarz z prenatalnych jak i mój lekarz mowią ze bedzie dziewczynka. Na 2 prenatalnych lekarz powiedział ze dziecko zle ułożone ale wydaje mu się ze chlopczyk. Teraz 26 tydzień. Moja lekarka mowi bez wątpliwości, że widzi wargi sromowe. Za 2 tyg mam 3 prenatalne ale ciekawość mnie zżera. Co myślicie o tym? Czy to faktycznie mogą być wargi? :) położna twierdzi ze na zdjęciu z prenatalnych to bardziej pepowina niż siusiak
 

Załączniki

  • received_272504041961939.jpeg
    received_272504041961939.jpeg
    141,5 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Cześć dziewczyny. Od początku ciąży zarówno lekarz z prenatalnych jak i mój lekarz mowią ze bedzie dziewczynka. Na 2 prenatalnych lekarz powiedział ze dziecko zle ułożone ale wydaje mu się ze chlopczyk. Teraz 26 tydzień. Moja lekarka mowi bez wątpliwości, że widzi wargi sromowe. Za 2 tyg mam 3 prenatalne ale ciekawość mnie zżera. Co myślicie o tym? Czy to faktycznie mogą być wargi? :) położna twierdzi ze na zdjęciu z prenatalnych to bardziej pepowina niż siusiak
Dziewczynka :)
 
Do góry