reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to napewno nie ciaza pozamaciczna

Anusiak1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2019
Postów
2 451
Witam sie serdecznie otoz od czwartku wiem ze udalo nam sie zajsc w ciaze dzisiaj bylam u lekarza niestety nie widac pęcherzyka no ale nie ma sie co dziwić jak to 4,4tc wg om. Pobolewa mnie jajnik lewy a z prawego byla owulacja. Wnioskuje to na podstawie boli owulacyjnych. Czy moge spac spokojnie po slowach lekarza ze jajniki ladne czyste? Ze nie tam ukryl sie pecherzyk? Oszaleje. Za tydzień mam isc sprawdzić czy wszystko jest ok ale do tego czasu bede siwa
 
reklama
Nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Przed momentem przechodziłam przez to samo. Tylko ja mam prawy jajnik niedrożny a z tego miałam owulację. Obecnie jestem w 8 TC serduszko bije i ciąża nie jest pozamaciczna. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. Powodzenia :-)
 
Nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Przed momentem przechodziłam przez to samo. Tylko ja mam prawy jajnik niedrożny a z tego miałam owulację. Obecnie jestem w 8 TC serduszko bije i ciąża nie jest pozamaciczna. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. Powodzenia :-)
Dziekuje bardzo za odpowiedź nke pozostaje mi nic tylko czekac i modlic sie zeby bylo dobrze
 
Do góry