reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objaw ciąży ? Czy to normalne?

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2020
Postów
12
Witam was kobietki, bardzo proszę o porade
Od dwóch dni spóźnia mi się okres, wczoraj po południu pokusiło mnie zrobić test i zobaczyłam dwie kreski owszem jedna ciemniejsza druga jaśniejsza, ucieszyłam się bardzo ♥ponieważ od 5 miesięcy się staramy z partnerem i chyba w końcu się udało? Dzisiaj na wkładce zauważyłam trochę brązowego śluzu :( czy któraś z was miała podobnie? Czy tak może być?
 
reklama
reklama
Takie plamienia moga ale nie musza znaczyc nic zlego. Czasem to pozostalosci krwi, czasem za maly poziom progesteronu. Wybralabym sie do lekarza pewnie przepisze duphaston lub luteine
 
Ja miałam plamienia juz przed spodziewana miesiączka do około 9 tygodnia ciąży, dostałam od lekarza odrazu tabletki na podtrzymanie. Obecnie jestem w 14 tygodniu i jest wszystko dobrze, już bez plamien 😊 również miałam bóle brzucha i pleców
 
Ja miałam plamienia juz przed spodziewana miesiączka do około 9 tygodnia ciąży, dostałam od lekarza odrazu tabletki na podtrzymanie. Obecnie jestem w 14 tygodniu i jest wszystko dobrze, już bez plamien 😊 również miałam bóle brzucha i pleców
Czy od razu poszłaś do lekarza jak zobaczyłaś plamienia ? I w którym tygodniu to było ? :) Dziękuję za odpowiedź ♥️
 
Czy od razu poszłaś do lekarza jak zobaczyłaś plamienia ? I w którym tygodniu to było ? :) Dziękuję za odpowiedź ♥️
do lekarza poszłam dwa dni przed spodziewana miesiączka, ponieważ zrobiłam test i była jasna druga kreska. Był to 4 tydzień ciazy, jeszcze nic na USG nie było widać, ale lekarz powiedział że to na 99% ciaza, więc przepisał mi tabletki duphaston. Tydzień później było już widać pecherzyk ;)
 
do lekarza poszłam dwa dni przed spodziewana miesiączka, ponieważ zrobiłam test i była jasna druga kreska. Był to 4 tydzień ciazy, jeszcze nic na USG nie było widać, ale lekarz powiedział że to na 99% ciaza, więc przepisał mi tabletki duphaston. Tydzień później było już widać pecherzyk ;)
Super, gratulacje ;) ja też postaram się gdzieś dostać do ginekologa prywatnie jak najszybciej :)
 
Ja miałam takie plamienia, na początku różowe, potem brązowe i póki co 20 TC. Mi beta nie podwoiła się, lekarz spisał ciążę na straty, ale żyjemy :D również miałam bóle jak na miesiączkę.
W pierwszej ciąży, przez 5 tygodni chodziłam nieświadoma, że poroniłam, więc u mnie niby książkowe objawy, a nie udało się, a teraz wszystko na opak i jest okej :D
 
reklama
Do góry