reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to objaw ciąży?

vixxua

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Może zacznę od początku. Moje miesiączki są baardzo nieregularne, okres potrafi mi się spóźnić nawet do 2-3 tygodni. Byłam dużo razy z tym u ginekologow i każdy rozkłada ręce. Jedyne co wyszło to lekko zawyzona prolaktyna.
Ale do rzeczy... Tydzień temu (w poniedziałek) kupiliśmy ze znajomymi sobie po parę piw i o dziwo nie mogłam w ogóle go wypić bo miałam odruch wymiotny, następnego dnia po południu zobaczyłam na bieliźnie jasno brązowe plamienia które trwały tylko dwa dni i były bardzo skąpe, dosłownie parę plam na dzień. I od tamtego czasu jest mi często niedobrze, nieważne o jakiej porze dnia, czuję takie napięcie podbrzusza jakbym miała miesiączkę, uczucie ciągnięcia, kłucia. Wczoraj znajoma zapaliła przy mnie papierosa to też miałam odruchy wymiotne mimo iż czasami sama popalalam.
Z chłopakiem sie nie zabezpieczam od 2 lat bo w sumie chcemy już tą dzidzie ale z moimi cyklami jest chyba bardzo ciężko.
Jutro powinnam dostać okres, ale w sumie zawsze się spóźnia więc nie wiem skąd te tygodniowe objawy. Może któraś z was miała podobnie? Opowiadajcie :) (do lekarza jestem umówiona na środę, 20.03)

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Twoje objawy mogą wskazywać na ciążę, pms lub wiele innych rzeczy. Zrób test w terminie miesiączki lub beta hcg. My tutaj nie wywróżymy nic. Nieregularne cykle nie są normalne i dziwię sie lekarzom, że nic z tym nie robili. Bierzesz coś na na zbicie prolaktyny? Bo może tutaj tkwi problem w nieregularności cyklów.

vixxua

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Został mi przepisany castagnus... Co mi w sumie nic nie pomógł.
W moim mieście nie ma chyba dobrych ginekologow, teraz jestem zapisana aż w innym województwie więc jestem ciekawa co mi powie

vixxua

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jedyne co mnie niepokoi to właśnie te dziwne objawy, które mam pierwszy raz

eMkaa.

Rozwiązania
0
Wiele objawów ciąży można przypisać objawom zbliżającej się miesiączki. Nikt tutaj Ci nie powie, czy u Ciebie to pierwsze, czy drugie jest powodem takiego, a nie innego samopoczucia. Jeżeli nawet to ciąża, to lekarz prawdopodobnie nie będzie w stanie jej potwierdzić, ani wykluczyć, bo jest za wcześnie. Zrób sobie test z krwi beta. To Ci da pewność na chwilę obecną. Ewentualnie test o czułości 10, ale on może nic jeszcze nie pokazać. ;-)

Aguu

Rozwiązania
5
Nie sądzę, to mogą być objawy wszystkiego. I niczego. Choć plamienie sugeruje choćby jakieś niedobory hormonów etc.
Dziwne też że używasz pojęcia spodziewanej daty miesiączki skoro zazwyczaj się spóźnia. Sugeruje obserwację to niewiele Cię zaskoczy.

Do góry