reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objawy ciąży?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
39
Cześć dziewczyny :) jestem tutaj nowa, zarejestrowałam się tutaj żeby uzyskać od Was pomoc, przeczytałam wiele postów z tej strony i mam nadzieję, że tym razem mi również pomożecie :)
Mianowicie, moje cykle są długie, trwają 40-42 dni. Nie przejmujcie się, jestem pod okiem ginekologa i taki cykl jest prawidłowy. Następną miesiączkę powinnam dostać 9 października. Owulację miałam 22 września. Z mężem odbyliśmy stosunek praktycznie w tym czasie codziennie, nieświadomie że mam dni płodne. zaczęliśmy 19 a ostatni stosunek był 24. 5 dni pod rząd :p Zaznaczam, że nie było to celowe ;) Minęło 9 dni od owulacji, a ja czuję się potwornie ... Od 3 dni czuję ucisk i lekkie kłucie ( nie cały czas, to są kłucia które trwają max 15 sekund, kilka razy dziennie ) kłucie występuje tam na dole, tak jak czasem w trakcie okresu, w okolicach jajników. nie jestem jednak w stanie określić który to jajnik bo raz kłuje jeden raz drugi, raz na środku... dodatkowo nabrzmiały mi piersi, nigdy tak wcześnie to nie występowało, bo do okresu ponad tydzień. do tego brzmieją zupełnie inaczej, są dużo większe, ale są takie elastyczne, przed okresem zazwyczaj tak pęcznieją, że ciężko dotknąć palcem. teraz też odczuwam ból ale tylko i wyłącznie po zewnętrznej ich stronie. pojawił się też ból pleców, chociaż tym się nie sugeruje, bo to występuje u mnie często. mam też taki mleczny? śluz, jest dość gesty, ale lepki. Przestały mi smakować niektóre produkty, między innymi pierś z kurczaka, która była dla mnie najlepszym daniem pod słońcem. Czuję się też strasznie nabrzmiała :(
4 dni po owulacji jadłam smażoną cukinię w jajku i bułce tartej i na drugi dzień rano to zwróciłam. ciężko mi uwierzyć, że to mogą być objawy ciąży, bo to zdecydowanie za wcześnie na mdłości, ale z drugiej strony bardzo lubię cukinię i często ją jem w takiej postaci i nigdy nie zdarzyło mi się jej zwrócić....
Tego jest duuuuzo więcej....
wczoraj byłam z mężem na spacerze, takim jak zawsze, jednak nie był taki jak zawsze. wejście pod górkę było dla mnie nie lada wyczynem, byłam po prostu po nim wykończona. dodatkowo jestem bardzo senna, w nocy śpię po 10h...
no i łazienka!!!!! w ciągu dnia potrafię być na siku 12 razy, gdzie zazwyczaj chodzę 3 max 4 razy w ciągu dnia, a wcale nie pije więcej.

Nie planowaliśmy dziecka w tym momencie, ale po prostu to wszystko już mnie przerasta, te całe moje samopoczucie.... jest tego tyle że już czasem mam dość... powiedzcie mi czy to co czuję to mogą być objawy ciąży? wiem, że jest bardzo wcześnie, ale z drugiej strony jeśli nie to, to co....
pomóżcie proszę, napewno macie większe doświadczenie. jeżeli to niekoniecznie ciąża, to do jakiego lekarza powinnam się udać? jest to bardzo męczące :(
 
reklama
reklama
dziewczyny pomóżcie.
dostałam "krwawienia" i mam bardzo silny ból brzucha ( takiego jeszcze nie miałam nawet podczas okresu ). @ powinnam dostać w środę, zawsze jest regularnie, a tym razem ten okropny ból brzucha i lekkie krwawienie, podczas okresu od razu musiałabym zakładać tampon, tym razem nie jest tak silny i zwykła wkładka daje radę. co to może być? bardzo się denerwuje
 
Okres jesienny to wzmożony czas większości chorób. Kamica nerkowa uwielbia jesień. Czeste oddawanie moczu może wynikac z zapalenia pęcherza i raczej nie wiele.ma.wspolnego z ciążą. Na pewno nie na tym etapie.
Wszystko co opisujesz wskazuje na jakis stan zapalny. Wizyta u lekarza rodzinnego i zrobienie postawowych badan moczu i morfologii powinno wiele wyjasnic. Jesli planujecie dziecko w najblizszym czasie to warto zadbać o siebie juz teraz i nie lekceważyć objawów.
Badanie morfologii i moczu mozna zrobic w diagnostyce prywatnie i udac sie juz z wynikami do lekarza rodzinnego. Przyspieszy to ewentualną diagnoze.
Dzisiaj byłam 16 razy siku, przecież można zwariować :p
 
Wizyta u ginekologa powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesli pisalas o problemach z.oddawaniem moczu co moze byc efektem stanu zapalnego, to może to miec duzy wpływ na okres. Okres u kobiety nie jest książkowo i nie ma widełek normy. Zdrowie, dieta, stres, jak i ekscytacja mają wpływ na cykle. I nie należy się doszukiwać nieprawidłowości przed konsultacją z lekarzem
dziewczyny pomóżcie.
dostałam "krwawienia" i mam bardzo silny ból brzucha ( takiego jeszcze nie miałam nawet podczas okresu ). @ powinnam dostać w środę, zawsze jest regularnie, a tym razem ten okropny ból brzucha i lekkie krwawienie, podczas okresu od razu musiałabym zakładać tampon, tym razem nie jest tak silny i zwykła wkładka daje radę. co to może być? bardzo się denerwuje
 
Okres jesienny to wzmożony czas większości chorób. Kamica nerkowa uwielbia jesień. Czeste oddawanie moczu może wynikac z zapalenia pęcherza i raczej nie wiele.ma.wspolnego z ciążą. Na pewno nie na tym etapie.
Wszystko co opisujesz wskazuje na jakis stan zapalny. Wizyta u lekarza rodzinnego i zrobienie postawowych badan moczu i morfologii powinno wiele wyjasnic. Jesli planujecie dziecko w najblizszym czasie to warto zadbać o siebie juz teraz i nie lekceważyć objawów.
Badanie morfologii i moczu mozna zrobic w diagnostyce prywatnie i udac sie juz z wynikami do lekarza rodzinnego. Przyspieszy to ewentualną diagnoze.

SalsaPL, nie warto się tak produkować, do tej dziewczyny i tak nic nie trafia...to jakaś 13latka która się nudzi i co rusz coś sobie wymyśla.. ja bym raczej polecała psychologa albo poczytać o hipochondrii.
 
reklama
Do góry