reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to odchodzą wody płodowe?

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
38 tydzień ciąży
około 22 poszłam do łazienki, miałam ostrą biegunkę po czym zaczęło ze mnie lecieć. Siedziałam tak z pół godziny. Początkowo myślałam że to mocz ale dziwnie leciało. Raz było raz przestawało. Zapach nie przypominał mi jakoś moczu i dlatego się zastanawiam czy to mogą sączyć się wody płodowe? dodam że jak do tej pory leciały tylko podczas siedzenia na sedesie. teraz leżę i narazie nic. Malutka za to jest bardzo aktywna
 
reklama
Jeśli podejrzewasz, że to wody to jedz do szpitala nie możesz zostać w domu jeśli wody odeszły. Trzeba teraz regularnie badać crp czy nie ma stanu zapalnego to bardzo niebezpieczne dla dziecka
 
reklama
Mój lekarz jest na urlopie... Ale zadzwonię do położnej. Wgl to możliwe żeby w nocy leciało a teraz nic?
Nie zastanawiaj się co to było tylko leć nawet do szpitala, bo mozesz zaszkodzić dziecku.
W nocy dziecko mogło być trochę wyżej i wody miały miejsce na wyciek. Natomiast po tylu godzinach głowka dziecka może już szczelnie wypełniać kanał rodny i wody nie polecą. Co nie znaczy, że masz tego nie skontrolować.
 
Do góry