reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to pierwsze ruchy dzidzi?

olga81

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2007
Postów
16
hello!
jestem tu nowa :-) , jestem w 19 tyg i od nie dawna czuję dziwne "ruchy" w dolnej cześci brzusia, nie wiem czy to są pierwsze ruchy mojej Dzidzi i zastanawia mnie to, że to coś czuje tak nisko...przecież macica się podnosi...? co o tym myślicie?
 
reklama
Olga to mogą być ruchy ja czuje je z 2 cm pod pępkiem i to tak jakby ktoś pukał mnie palcem ale od wewnątrz. Dzidzia na tym etapie ciąży jest jeszcze pod pępkiem
 
Olga
wysoce prawdopodobne że to ruchy dzidzi. Ja przez dłuższy czas nie mogłam załapać że to moja kruszynka mnie kopie bo dziewczynki ciągle o tym pępku mówiły. A ja właśnie tak nisko to czuje. Tuż nad wzgórkiem łonowym. Do pępka jeszcze hen hen
 
Ja też czuje kopanie po pecherzu pod pepkiem , choc wydaje mi sie ze macica jest troszke za pepuszkiem:tak:
 
ja jestem w 21 tyg i też czuję w dole brzucha, czasem pojawia się troszkę wyżej, ale ostatnio dostawałam w pęcherz:baffled: jakoś po brzuszku nie bardzo dzidzia chce mnie tak mocno kopać, nadal czuję jakby "tłumione" kopniaki, chociaż coraz wyraźniej (chyba że siedzę skulona, a spodnie wrzynają się w brzuch, to dzidzi się nie bardzo podoba i wtedy jest dość mocny protest;)). na początku nie bardzo byłam pewna, czy te "dziwne ruchy" to ruchy dziecka, czy po prostu bardzo chcę, żeby to były one:-) jeśli dzisiaj nie jesteś pewna, to w końcu przekonasz się, że to TO:happy: ale się rozpisałam
 
Do góry