reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pierwsze ząbki? 😱

zzaniepokojonaa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Listopad 2021
Postów
83
Hej dziewczyny,
Przeszukiwałam forum, ale nigdzie nie znalazłam zdjęcia podobnego chociaż do naszych dziąsełek, a więc nie znalazłam odpowiedzi.
Za tydzień stuknie nam 5 miesięcy.
Od świąt dopadła nas choroba, jesteśmy na antybiotyku. Rozdrażnienie pozostaje, choć choroba przeszła już prawie całkowicie, zostały nam resztki kataru. Od jakiegoś czasu częste małe kupki (ciężko powiedzieć czy to od antybiotyku). Gryzak, którego wcześniej nie lubiliśmy nagle jest najlepszy na świecie. Jeśli chodzi o ślinienie to występuje od daaawna, chyba się nie nasiliło.
Dodatkowo od dwóch miesięcy borykamy się z wysypka na buzi, nic nie chce pomoc (wykluczone białko, ale czasem przetestuje i sytuacja się nie pogarsza; maści; emolienty). Na ten moment wyglada to już nie za dobrze, bo wysypka na policzkach została przetarta przez śpioszki i pojawiły się ropne zmiany. Oczywiście pod kontrola lekarza, jutro mamy kolejna kontrole. Udało nam się doprowadzić do tego, ze już się nie sączy i się zasuszyło. Prawdopodobnie zostaniemy skierowani do dermatologa.
Wracając… Wasze maluchy już maja ząbki? Czy myślicie, że takie dziąsełka jak na zdjęciu wskazują na to ze niedługo pojawia się ząbki?
Podzielcie się doświadczeniami!
 

Załączniki

  • 23CA57A2-6C10-430F-AF0A-81A59F49D116.jpeg
    23CA57A2-6C10-430F-AF0A-81A59F49D116.jpeg
    444,2 KB · Wyświetleń: 155
reklama

Podobne tematy

Odpowiedzi
67
Wyświetleń
3 tys
gość2.14
G
Do góry