reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to plamienie implantacyjne???

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
Witajcie dziewczyny. Kilka dni temu pisałam że mam wysoka prolaktyne i szanse ciąży marne... Ale dzieje się coś dziwnego otoz mam jeszcze 5 dni do @ a w nocy obudził mnie bol podbrzusza jak na miesiączke i do tego delikatna brązowa plamka na bieliźnie. Dziś cały dzień "czysto" ale czuje lekkie skurcze podbrzusza. Wiem że napiszcie że to może być wszystko nie koniecznie plamienie implantacyjne ale powiedzcie mi kiedy testowac jeśli ewentualne zagniezdzenie było dziś w nocy???
 
reklama
Jejku 5 dni jeszcze to ja umrę z niepewności i ciekawości😂 mam test w domu i się zastanawiam czy rano z pierwszego moczu coś by wyszło... jest bardzo czuły. Przy mojej prolaktynie gdyby się udało to powinnam od razu przyjmować progesteron żeby nie stracić dzieciątka dlatego tak ważne jest dla mnie wczesne wykrycie ewentualnej ciąży
 
Moja prolaktyna wynosiła ponad 70 a norma jest 23 w moim labo. 3 razy podniesiona 😏 jeszcze nie byłam z tym u lekarza bo wyniki odebrałam tuż przed świętami. Mam nadzieję że zbijemy ją niżej ale w razie ewentualnej ciąży to nie jest wskazane😔 A Ty masz już dzisiusia ?
 
Jejku 5 dni jeszcze to ja umrę z niepewności i ciekawości😂 mam test w domu i się zastanawiam czy rano z pierwszego moczu coś by wyszło... jest bardzo czuły. Przy mojej prolaktynie gdyby się udało to powinnam od razu przyjmować progesteron żeby nie stracić dzieciątka dlatego tak ważne jest dla mnie wczesne wykrycie ewentualnej ciąży
Ja 5 dni przed mialam pozytywny test i ponad 100 bety hcg z krwi..probuj i daj nam znac
 
Nie mam, ale znam przypadki ktore mialy wiecej niz Ty i maja :) prolaktyna podwyzszona moze miec inne podloze.. np guz przysadki albo chora tarczyca.. mam nadzieje, ze trafisz na dobrego lekarza wtedy zbijesz ja lekami i uda sie Wam :) powodzenia ;)
 
Jeśli było dziś to i tak nie ma sensu przed terminem @ skoro on za 5 dni. Beta musi urosnąć (zaczyna po zagnieżdżeniu) a jak wiemy podwaja się co 48h, zanim poziom będzie wykrywalny to termin @ przyjdzie. Chyba że z krwi to za dwa trzy dni można.

Myślę jednak że to bardziej np niedobór progesteronu. Skoro prolaktyna wysoka...
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Kilka dni temu pisałam że mam wysoka prolaktyne i szanse ciąży marne... Ale dzieje się coś dziwnego otoz mam jeszcze 5 dni do @ a w nocy obudził mnie bol podbrzusza jak na miesiączke i do tego delikatna brązowa plamka na bieliźnie. Dziś cały dzień "czysto" ale czuje lekkie skurcze podbrzusza. Wiem że napiszcie że to może być wszystko nie koniecznie plamienie implantacyjne ale powiedzcie mi kiedy testowac jeśli ewentualne zagniezdzenie było dziś w nocy???
Ja dokładnie czułam kiedy doszło do zagnieżdżenia. Miałam straszny ból brzucha. Nie mogłam poprowadzić zajęć. Następnego dnia poszłam na betę i wynosiła 8 . Już wiedziałam że jestem w ciąży. Także jeżeli doszło do zagnieżdżenia to beta powinna być już podwyższona
 
reklama
Do góry