reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to plamienie implantacyjne?

monika1990000

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
61
Hej. Dziewczyny jestem ok tyg przed miesiączka. Właśnie zauważyłam u Ciebie na bieliźnie różowa nikte krwi i trochę przy podcieraniu. Boli mnie czasami brzuch już któryś dzień. Staramy się cały czas... mam nadzieję że w końcu się udało.
 
reklama
No tak. I na okres to za wcześnie ale bolał was tak brzuch jak na okres?
Ja nie miałam żadnych dolegliwości w miesiącu w którym się udało. Tylko właśnie ten indlcydent z zabarwionym śluzem.
Ale każda z nas jest inna. Jeśli masz ochotę za dwa dni z rana możesz zatestowac. Jak to plamienie implatacyjne to może coś wyjść. :) Albo czekać do miesiączki.
 
reklama
Hej. Dziewczyny jestem ok tyg przed miesiączka. Właśnie zauważyłam u Ciebie na bieliźnie różowa nikte krwi i trochę przy podcieraniu. Boli mnie czasami brzuch już któryś dzień. Staramy się cały czas... mam nadzieję że w końcu się udało.
Na plamienie implantacyjne to raczej za wcześnie. Może jest to bardziej związane z owulacja.
 
Do góry